Storeforyou w Polsce

przez Marek Wyrzychowski
683 odsłony

Storeforyou w PolsceMarek Wyrzychowski Ogólnoświatowa rewolucja internetu sprzyja rozwojowi wszelakiego rodzaju przedsięwzięć inicjowanych za pośrednictwem tego medium.

W "The Global Report" czytamy, że "w najbliższych 25 latach niemal każda gałąź gospodarki włączy się w handel elektroniczny". Główną tego przyczyną jest stały, silny wzrost użytkowników internetu. W roku 2001 r. dostęp do sieci w 160 różnych krajach miało 640 milionów ludzi. Natomiast jak wynika z raportu opracowanego przez Internet Advertising Bureau, w 2006 roku dostęp do internetu miało już 16,9% ludzkości, czyli ponad 1,1 miliarda osób.

 

Klienci coraz częściej będą poszukiwać produktów w internecie, chcąc oszczędzić tym samym ogromną ilość czasu i energii, a dla przedsiębiorstw kluczową kwestią będzie możliwość redukcji kosztów. Według niektórych obliczeń cena produktów i usług w internecie obniża się średnio o 10%, a czas przygotowania i realizacji sprzedaży skraca się nawet o 80%. Dlatego coraz częściej wykorzystuje się internet do budowania ogólnoświatowych sieci konsumenckich.

21 kwietnia br. we Wrocławiu miało miejsce uroczyste rozpoczęcie działalności w Polsce sieciowej firmy SFY-Polska Sp. z o.o. (storeforyou).  SFY-Polska jest kolejną filią  niemieckiej firmy storeforyou-group GmbH, która swoją działalność opiera na bazie internetu. Jest to portal, skupiający na jednej stronie ofertę wielu znanych i renomowanych sklepów (w Niemczech jest ich ponad 1000), gdzie można dokonywać zakupy online. Sama rejestracja na portalu dla konsumentów jest darmowa. Natomiast, każdy kto chce współpracować z SFY-Polska i otrzymywać prowizje od zakupów dokonywanych przez osoby polecone, musi być posiadaczem licencji partnerskiej.

Mogą Cię również zainteresować