Super Weekend MonaVie Polska

przez Michał Świderski
847 odsłony

25 września br. byliśmy na seminarium zatytułowanym „Super Weekend MonaVie Polska”. W MCC Centrum Konferencyjnym Mazurkas & Best Western Hotel Mazurkas zgromadziło się tego dnia kilkuset dystrybutorów współpracujących z firmą MonaVie Polska.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się prezentacją programu „Pięciogwiazdkowa Szansa MonaVie”. Następnie swoją historią podzieliły się współpracujące z firmą gwiazdy polskiego sportu oraz liderzy MonaVie. Gromkie brawa wypełniły salę, gdy na scenie kolejno pojawiali się znani sportowcy: Monika Pyrek, Paweł Nastula, Andrzej Supron, Agnieszka Leszczyńska i Grzegorz Sudoł. Pomimo tego, iż na co dzień są to ludzie czynu a nie słowa, o dziwo w interesujący sposób podzielili się swoim spojrzeniem i doświadczeniami ze współpracy z MonaVie. Mówili zarówno o produktach firmy, które konsumują, jak i o biznesowym aspekcie współpracy z tym koncernem.

Foto: Michał Świderski
Foto: Michał Świderski

Później przyszła kolej na występy i przemówienia najlepszych liderów MonaVie z Polski i zagranicy, którzy w barwnych opowieściach dzielili się swoimi doświadczeniami z budowania MLM, historią sukcesu oraz swoimi celami na przyszłość. Przyszła również pora na nagrodzenie tych najprężniejszych, którzy w ostatnich tygodniach wypracowali wyższe pozycje i prowizje.

Ogłoszono również dwie nowe, przygotowane przez firmę promocje – „Gorączka Złota” i „Momentum z MonaVie Active”. Obydwie akcje oferują znaczące korzyści zarówno dla biznesu, jak i kieszeni każdego networkera. Intensywny dzień zakończono kolacją i tańcami.

Mogą Cię również zainteresować