Światowa innowacja produktowa od LR

przez Katarzyna Wagner
1075 odsłony

LR Health & Beauty Systems, niemiecki lider w sprzedaży bezpośredniej suplementów diety z ponad 25-letnim doświadczeniem w obszarze badań naukowych, rozwoju oraz zapewniania jakości, we współpracy z grupą ekspertów żywieniowych osiągnął przełom w zwalczaniu stresu nieuwarunkowanego chorobą oraz zwiększaniu wydajności: Mind Master Brain & Body Performance Drink – po raz pierwszy jednocześnie pozytywnie stymulowane jest ciało i umysł.

Specjalnie dopasowane do siebie antyoksydanty: resweratrol, zielona herbata, chlorofil, witamina E i selen zmniejszają obciążenie, natomiast witaminy B, cholina, żelazo, koenzym Q10 oraz L-karnityna zapewniają większą wydajność ciała i umysłu. Dr Anke Ertan, lekarz medycyny prewencyjnej i specjalista w dziedzinie leczenia stresu, wyjaśnia:

– Dzięki ukierunkowanemu przyjmowaniu specjalnej kompozycji składników roślinnych, witamin i minerałów można idealnie pomóc organizmowi redukować skutki stresu i jednocześnie produkować nową energię. Ciało i umysł są odświeżone i bardziej wytrzymałe.

Stres stał się zjawiskiem wszechobecnym. Praktycznie bez znaczenia jest tutaj wiek i zawód – nie ma różnicy, czy dana osoba zajmuje się domem, studiuje czy też pracuje zawodowo. Z badania wynika, że niemal wszystkie grupy społeczne czują się obecnie bardziej obciążone w życiu codziennym niż np. dwa lata temu. Specjaliści i lekarze tłumaczą to zjawisko przede wszystkim wzrostem stresu oksydacyjnego, który naraża organizm na ogromne obciążenie.

– W częstszych sytuacjach stresowych organizmowi coraz trudniej jest dostatecznie neutralizować wolne rodniki, które naturalnie powstają w sytuacjach obciążenia. Na dłuższą metę komórki i struktury komórkowe mogą zostać uszkodzone, a pojedyncze komórki obumierają. W rezultacie komórka nie dostarcza już energii. Pojawia się zmęczenie, wyczerpanie, problemy z koncentracją – mówi dr Ertan.

ReklamaReklama

Jednak właśnie w sytuacjach stresowych potrzebujemy więcej energii niż zwykle. Dokładnie tutaj zaczyna działać Mind Master. Antyoksydanty zwalczają nieuwarunkowany chorobą stres oksydacyjny w organizmie, mikroskładniki odżywcze dodatkowo dostarczają świeżej energii. Do tej pory często trudno było przyjmować odpowiednie mikroskładniki odżywcze i antyoksydanty we właściwej dawce w pożywieniu. Ponadto wiele osób pod wpływem stresu sięga po gotowe dania lub słodycze.

Wyprodukowany w Niemczech i certyfikowany przez SGS INSTITUT FRESENIUS Mind Master zawiera zoptymalizowaną formułę z mikroskładnikami odżywczymi i antyoksydantami (tzw. „Green Energy Formula”), które neutralizują wolne rodniki, redukują uszkodzenia komórek i chronią mitochondria jako miejsca produkcji energii w komórkach. Jednocześnie w sposób długotrwały jest wspierany metabolizm energetyczny w mózgu i organizmie. Oprócz codziennego stosowania produktu Mind Master, eksperci z LR rekomendują dostateczną ilość aktywności fizycznej i sportu.

ReklamaReklama

Mind Master – Brain & Body Performance Drink, którego działanie zostało udowodnione naukowo w trakcie wewnętrznych badań, jest prosty w stosowaniu.

  • Mind Master długotrwale neutralizuje objawy stresu nieuwarunkowanego chorobą.
  • Mikroskładniki odżywcze działają zapobiegawczo i podnoszą poziom energii fizycznej i mentalnej.
  • Jedyna w swoim rodzaju kompozycja chroni komórki organizmu przed niebezpiecznymi wolnymi rodnikami i poprawia koncentrację.
  • Wyprodukowany w Niemczech i certyfikowany przez SGS INSTITUT FRESENIUS.

Za około 8,78 zł dziennie (zalecana porcja to 80 ml na dobę) napój może przyczynić się do przywrócenia jakości życia, której pragnie wiele obciążonych stresem osób. Innowacyjny produkt jest dostępny w fioletowej butelce o pojemności 500 ml w cenie detalicznej 54,90 zł (255 zł za pięciopak) i można go zamówić u licznych partnerów reprezentujących biznes LR.

Więcej informacji na stronie: www.lrworld.com/pl/

LR na Facebooku: www.facebook.com/lrworld

LR na Twitterze: www.twitter.com/lrworld

Firma LR Health & Beauty Systems to jedno z wiodących niemieckich przedsiębiorstw MLM w sektorze produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków. Z siedzibami w 30 krajach, ponad 1000 pracowników i blisko 300 000 niezależnych partnerów biznesowych zalicza się do liderów w branży. Do filarów składających się na sukces firmy należą m.in. produkty z niemieckim standardem jakości, unikalny Autokoncept, profesjonalny program szkoleń i obsługi współpracowników, uczciwy i transparentny plan marketingowy jak i współpraca z gwiazdami takimi jak: Bruce Willis, Emma Heming Willis, Heidi Klum, Karolina Kurkova czy Marcus Schenkenberg. Firma LR Health & Beauty Systems jest również członkiem następujących stowarzyszeń i związków branżowych: VKE – Związek Producentów Produktów Kosmetycznych, BDIH – Zrzeszenie Niemieckich Firm Przemysłowych i Handlowych, zajmujących się produkcją preparatów leczniczych, towarów pochodzenia naturalnego, suplementów diety oraz kosmetyków pielęgnacyjnych, BDD – Niemieckie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej oraz SELDIA – Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej. 

Mogą Cię również zainteresować