Szkolenie i kolacja wigilijna firmy K-LINK POLAND

przez Marek Wyrzychowski

Dobra rybka to jest crème de la crème. A sandacz to jednak najsmaczniejsza z ryb i basta. 18 grudnia 2018 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w bielskim hotelu Qubus, gdzie odbyło się świetne szkolenie, a po nim uroczysta kolacja wigilijna network marketingowej firmy K-LINK POLAND.

ee

Bielsko-Biała, ścisłe centrum, hotel Qubus. Tam Aleksandra Błotko, ambasador korony w działającej na zasadzie MLM firmy K-LINK POLAND zorganizowała dla najlepszych liderów ze swojej struktury szkolenie, które prowadził Piotr Krenig. Grupa miała więc okazję, korzystając z przepięknej, świątecznej scenerii, pozyskać unikalną wiedzę na temat budowania i dynamicznego rozwoju swoich biznesów. 

Wszyscy w K-LINK bardzo cieszą się z faktu, że nawiązali współpracę z Piotrem Krenigiem. To ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. W MLM zarobił kilkanaście milionów złotych i zbudował strukturę, przez którą przewinęło się ok. 100 000 współpracowników. Wykształcił ogromną ilość ludzi, którzy uzyskali nieprzeciętne rezultaty finansowe, zdobyli kompetencje i umiejętności pozwalające odnosić sukces w wielu firmach. Stworzona przez niego struktura przyniosła obroty liczące kilka miliardów złotych.

Obecnie Piotr Krenig prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji. Jego misją jest zmiana wizerunku marketingu sieciowego w Polsce, wykształcenie nowego pokolenia networkerów, którym pragnie zaszczepić idee etycznego biznesu, opartego o przywództwo i własny przykład. Niedawno wydał ciekawą książkę zatytułowaną „Pierwsze prawo marketingu”, którą można było kupić podczas spotkania w Bielsku.  

Na tym szkoleniu Piotr Krenig przekazał ekipie z K-LINK wiele cennych informacji i wskazówek, które z pewnością pomogą im w rozwoju struktur. Wieczorem przy wigilijnej kolacji zgromadzili się dystrybutorzy firmy. Gośćmi specjalnymi uroczystości byli Krystyna Słowińska i Jakub Cegielski z K-LINK POLAND oraz red. Maciej Maciejewski z Network Magazynu.

Mogą Cię również zainteresować