Teraz w NETWORK TV będzie petarda!

przez Katarzyna Wagner

Petarda? Za mało! To będzie network marketingowy dynamit! Już 15 stycznia 2014 roku w NETWORK TV na żywo będzie nas edukował sam Jarosław Łuczak – twórca struktury i projektu EXTRA MLM, diamentowa orchidea z FM GROUP, laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards.

Gdyby przypadkiem ktoś jeszcze nie wiedział, jakiś na przykład początkujący networker, to projekt EXTRA MLM Jarka Łuczaka wygląda następująco: „Gra zespołowa w biznesie MLM”. A wykład? Cóż. To już niebawem. Czasu niewiele, więc zaznaczcie sobie ten termin w Waszych biznesowych kalendarzach tłustym, czerwonym drukiem. Bo będzie się działo!

ReklamaReklama

15 stycznia 2014 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „Twoje Decyzje, Nawyki, Sukcesy” będzie nas – tylko i wyłącznie dla „Network Magazynu” – edukował sam Jarosław Łuczak. Bezwzględny mistrz marketingu sieciowego. Niezrównany, niedościgniony budowniczy swoich wielkich i prężnie działających struktur. 

Jarosław ŁuczakJarosław Łuczak

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA NUMER JEDEN!

Jak dobrze wiecie, z wieloma webinarami transmitowanymi live w NETWORK TV mieliśmy różne problemy. A to zrywało dźwięk, a to obrazu nagle zabrakło, tudzież innym razem nie chciała prelegentowi odpalić prezentacja. Z tego względu wiele wykładów organizowaliśmy poprzez różnych dostawców zewnętrznych, aby sprawdzić jakość różnych usług. Innej możliwości nie było. Dlatego miniony rok trzeba potraktować jako test projektu NETWORK TV. Po przeprowadzeniu kilkunastu webinarów wybraliśmy do stałej współpracy takiego dostawcę transmisji, który sprawdził się najlepiej, i który przede wszystkim zapewnił nas, że teraz wszystko będzie grało jak w szwajcarskim zegarku. Wybraliśmy firmę StreamOnline, która robiła dla nas pamiętny wykład Iwony Majewskiej-Opiełki (można go zobaczyć w archiwum w tym miejscu).

– W kwestii organizowania transmisji webinarów internetowych posiadamy sprzęt na najwyższym, światowym  poziomie i profesjonalne studio nagrań, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie. To gwarantuje, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Możecie Państwo więc być pewni, że od tej chwili z wykładami w NETWORK TV nie będzie już jakichkolwiek problemów z obrazem czy dźwiękiem, a przekaz będzie pierwszej klasy – powiedział Piotr Chałupko, prezes zarządu StreamOnline Sp. z o.o.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA NUMER DWA!

Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 15 stycznia 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą po zalogowaniu się na portalu przejdziesz do wykładu Jarosława Łuczaka „Twoje Decyzje, Nawyki, Sukcesy”. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować