THE SECRET POLSKA startuje

przez Piotr Hoffmann
749 odsłony

Dwa tygodnie temu zadzwonił do Maciejewskiego dr Joe Vitale i powiedział: „Maciek, mam dla Ciebie niesamowitą informację! Nie wiem, czy ty już wiesz, ale ja już wiem. Zainicjowano tam u Was przedsięwzięcie THE SECRET! Wiesz o co chodzi?”


„To marka, która powstała na bazie tego znanego na całym świecie bestsellera książkowo-filmowego, w którym też miałem swoje pięć minut! No i nie wiem, czy ty już wiesz, ale ja już wiem. 18 czerwca będziecie mieli pierwsze seminarium szkoleniowe zorganizowane przez THE SECRET POLSKA!”

Pierwsze w Polsce seminarium szkoleniowe „The Secret” z udziałem Eduardo Sancheza – trenera należącego do American Learning Global, organizacji zrzeszającej najlepszych szkoleniowców świata i oficjalnego przedstawiciela „The Secret”, odbędzie się 18 czerwca 2011 roku w Krakowie (Park Inn Hotel). Jak powiedzieli nam organizatorzy: „Udział w takim przedsięwzięciu daje niesamowitą okazję uczestniczyć w czymś potężnym, co zmieniło życie wielu tysiącom osób i otworzył ich na nowe możliwości ukryte dotychczas przed ich umysłem.”


Eduardo Sánchez Ferris – filozof, studiował zarządzanie. W wieku zaledwie 22 lat stał się osobą odpowiedzialną za kierowanie stacją „Clean Water” w Meksykańskiej miejscowości Culiacán. W wieku 26 lat, kiedy mieszkał w Hiszpanii, był najmłodszym branch managerem na Europę w Australijskim Koncernie TNT Express Worldwide, zarządzając całym ruchem międzynarodowym takich firm, jak Ford czy General Motors, otrzymując wiele wyróżnień i nagród za swoją skuteczność. Poprowadził ponad 300 szkoleń, kursów i konferencji na temat SEKRETU i PRAWA PRZYCIĄGANIA. Występował również w mediach. Jako pisarz wydał dwie książki cieszące się wielkim powodzeniem: „Jak używać SEKRET” i „Mapa SEKRETU”. Jest trenerem posiadającym Master Practitioner w Programie Neurolingwistyki oraz certyfikat z Open University of Advanced Sciences Inc in Floryda, USA. Jest autorem rewolucyjnej metody coachingowej nazwanej E.S.F. – Energy, Strategy & Focus.

Więcej informacji o tym przedsięwzięciu oraz zakup biletów pod adresem:
www.thesecret.com.pl

Mogą Cię również zainteresować