Tragedia w Kyäni. W wypadku zginęła rodzina założycieli

przez Piotr Hoffmann
1206 odsłony

To bardzo smutna informacja dla network marketingowej społeczności z firmy Kyäni. W pobliżu miejscowości Chamberlain w Południowej Dakocie (USA) doszło do wypadku lotniczego, w którym zginęła tragicznie rodzina Hansenów. Jim i Kirk Hansenowie byli założycielami tego biznesu MLM.

źródło: Facebookźródło: Facebook

Samolotot wystartował z Chamberlain Municipal Airport i leciał do Idaho Falls. Media donoszą, iż obszar Chamberlain był ostrzeżony przed zimową burzą, a National Weather Service poinformowało, że widoczność na lotnisku wynosiła tylko pół mili. Samolot rozbił się krótko po starcie około mili od lotniska – podał w swoim oświadczeniu Federalny Urząd Lotnictwa. Prokurator okręgowy Theresa Maule stwierdziła, że w katastrofie zginęło w sumie 9 osób, natomiast trzech ocalałych pasażerów hospitalizowano w Sioux Falls. Przyczyna awarii nie została jeszcze ustalona.

Jako założyciele, Hansenowie byli bardzo ważnymi, szanowanymi postaciami w network marketingowej firmie Kyäni, zajmującej się sprzedażą produktów odżywczych, zdrowotnych i szeroko rozumianego trendu health & wellness w systemie network marketingu. Zajmowali się również dystrybucją produktów naftowych spółek Conrad & Bischoff i Super Stores KJ.

O katastrofie lotniczej oraz tragicznej śmierci Jima i Kirka Hansenów napisał na Facebooku Travis Garza – prezydent Kyani. Garza stwierdził, że wrak samolotu zabił również Jima Hansena Sr, dzieci Kirka Hansena (Stockton i Logan), jego zięciów (Kyle Taylor i Tyson Dennert) oraz syna Jima Hansena (Jake) i wnuka (Houston). Garza zidentyfikował również rannych. To syn Kirka (Josh) oraz syn Jima (Matt) i zięć (Thomas Long). Wszyscy trzej zostali hospitalizowani.

„Dziedzictwo Kirka i Jima Hansenów będzie kontynuowane w Kyäni, a firma posuwa się naprzód ze swoją misją i wizją” – taką wiadomość wysłał prezydent Kyäni do partnerów biznesowych w niedzielę, gdy wydał oficjalne ogłoszenie na temat sobotniej katastrofy.

 „Te zmiany są bardzo smutne dla Kyäni, ale rodzina była wystarczająco inteligentna, aby zbudować solidny zespół, który może przenieść tę firmę w przyszłość” – napisał Garza. „Dziedzictwo Kirka i Jima będzie nadal chronione przez wszystkich, którzy są spokrewnieni z Kyäni, umożliwiając innym lepsze życie dzięki ich misji i wizji” – dodał.

Rodzina Hansenów wydała w niedzielę następujące oświadczenie: „Przelew miłości i troski o dobrobyt rodzin Hansen, Dennert i Naylor po tragicznym wypadku 30 listopada 2019 r. był przytłaczający. Rodziny pragną wyrazić swoją głęboką wdzięczność za licznych przyjaciół i partnerów biznesowych, którzy w tym trudnym czasie wykazali wsparcie, modlitwy i najlepsze życzenia. Dziedzictwo Jima Hansena, Kirka Hansena i ich ojca, Jima Hansena S. zostanie zachowane i rozkwitnie za pomocą partnerów biznesowych dziś, jutro i w przyszłości.”

Rodzina prosi, aby zgodnie z marzeniem Hansenów pomagać ludziom potrzebującym i dawać innym możliwość rozwoju duchowego, aby przekazywać datki na ustanowiony Program Opiekuńczych Dłoni opracowany przez Kyäni Corporation i żeby pomagać wszystkim potrzebującym w kraju i za granicą.

Mogą Cię również zainteresować