„Wierzę, że możesz latać”. Roczny kongres VOTUM SA

przez Maciej Maciejewski

24 maja 2019 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem we Wrocławiu, gdzie odbyła się roczna konferencja firmy VOTUM SA. Grupa kapitałowa wraz z ekipą ponad 360 najlepszych handlowców świętowała bardzo dobre pod względem ekonomicznym dla tego przedsięwzięcia wyniki. Nagrodzono wielu liderów…

ee

Odszkodowawczy projekt VOTUM SA wystartował ze swoimi usługami w październiku 2005 roku. W ciągu 14 lat funkcjonowania jego decydenci dbają o nieustanny rozwój, inteligentnie rozbudowując paletę produktową i infrastrukturę, powiększając tym samym grono zadowolonych współpracowników i klientów. Obecnie w skład grupy kapitałowej VOTUM wchodzi kilkanaście podmiotów. Są to m.in.: Votum Odszkodowania SA, DSA Investment SA, Robin Lawyers SA, Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum SA, Ukraińsko-Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Sp. z o.o., Fundacja Votum, Biuro Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o., Dopłaty Powypadkowe SA, Redeem Sp. z o. o., Lawstream Sp. z o. o., Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy SK, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych SK, VOTUM Centrum Odškodnění AS i Kancelaria Prawna Vidshkoduvannya Sp. z o. o.

Wrocławska konferencja rozpoczęła się od przemówienia Andrzeja Dadełło, właściciela i przewodniczącego rady nadzorczej VOTUM SA, który m.in. powiedział: –  Za nami kolejny wspaniały rok, ale dziś możemy już również świętować rezultaty pracy wykonanej w pierwszym kwartale roku 2019. Właśnie ogłosiliśmy wyniki naszych działań w tym okresie i muszę powiedzieć, że był to najlepszy kwartał w historii naszego przedsięwzięcia. Notujemy osiemnasto procentowe wzrosty na giełdzie. Zatem jak widać, wszelkie ruchy reorganizacyjne i restrukturyzacyjne przynoszą świetne efekty, z czego się bardzo cieszę. Razem pracujemy i razem się bogacimy, a to jest dopiero pierwszy etap na drodze do tego, co sobie wymarzyliśmy i założyliśmy – stwierdził Andrzej Dadełło.

Następnie Bartłomiej Krupa, prezes zarządu spółki akcyjnej VOTUM, dodał: – Nasz sukces i historyczne wzrosty możemy dzisiaj świętować dzięki pracy grupy doświadczonych i zdeterminowanych menadżerów, którzy nie szczędzą sił, emocji, zaangażowania i pasji do tego, aby ich zespoły mogły – jak to się mówi kolokwialnie – doprowadzać wyniki. Za to im bardzo dziękuję. I pamiętajcie… Po sukcesie nie można spoczywać na laurach. Bo kolejne, jeszcze większe, dopiero przed nami.

Po krótkim przemówieniu prezes przedstawił najważniejsze osoby odpowiedzialne za rozwój całego konsorcjum. Powitano również nowych członków załogi – nowe spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej oraz wiceprezesów VOTUM SA awansowanych w ciągu ubiegłego roku, a także członków rady nadzorczej. Potem prezes rozpoczął długi proces wyróżniania najlepszych liderów.

Nagrody przyznano w kilkunastu kategoriach, m.in. Najlepszy Przedstawiciel, Najlepszy Kierownik, Najlepszy Wicedyrektor oraz Najlepszy Dyrektor. Wyróżniono także pracowników centrali za zaangażowanie i roczną pracę. Przyznane również zostały wyróżnienia dla najlepszych przedstawicieli w kategorii spraw bankowych oraz w kategorii spraw szkód osobowych. Wręczono też awanse, w tym także kierownicze oraz dyrektorskie. Wśród uhonorowanych nie zabrakło również reprezentacji z Czech i Słowacji, a dla czeskiej spółki było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż w tym roku firma obchodzi swoje 10-lecie.

Komentarz dyrektora generalnego Grzegorza Celebana: – Każda konferencja podsumowująca naszą pracę to dla nas wielkie emocje i chwile radości. Tworzenie zwycięskich zespołów to pasja, którą zajmuję się od 2006 roku. I każdego roku uczę się wielu nowych rzeczy. Cieszy mnie to z jak wspaniałymi liderami z mojej grupy mam okazję pracować, obserwować ich rozwój, gdy wspólnie pokonujemy trudności i przeszkody w drodze na szczyt. Często powtarzam, że „Gdy idziesz na szczyt, przez większą część czasu będziesz miał pod górkę.” I tak jest, ale ze szczytu widoki są piękne i wszystko wynagradzają. Dziś żyjemy w cudownych czasach dla biznesu. Zarabiać z nami może każdy, kto umie klikać myszką. I nie jest to klikanie w reklamy, tylko mądre korzystanie z prawdziwego kombajnu jaki stworzyłem przy współpracy z grupą różnych specjalistów od marketingu internetowego. To jest tak proste, że jakby mi ktoś o tym powiedział rok temu, że tak będzie wyglądała praca przedstawiciela, to zaśmiałbym mu się w twarz. (Foto: Dawid Włodarczyk & Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować