Wszystkie zmysły w służbie zdrowia! Nature’s Sunshine prezentuje 9 nowych produktów!

przez Adrian Golański

Z przyjemnością informujemy, że network marketingowa firma Nature’s Sunshine wprowadziła do swojej oferty aż 9 nowych produktów! Autentyczne Olejki Eteryczne to zupełnie nowe doznania, nowe możliwości i propozycja zaangażowania wszystkich zmysłów w proces dbania o zdrowie.

GWARANCJA POCHODZENIA

Nature’s Sunshine produkcją olejków zajmuje się od 17 lat. Przez ten czas firma zdobyła ogromne doświadczenie, a jej pracownicy i dystrybutorzy stali się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Spółka może pochwalić się autorskim systemem kontroli jakości olejków, który nazwała „Sure-Source” (pewność pochodzenia). Wieloetapowy system Sure-Source to gwarancja autentyczności każdego z olejków. Słynąca z najwyższych standardów jakości Nature’s Sunshine gwarantuje, że olejki z jej oferty nie są rozcieńczane i w żaden sposób modyfikowane.

Robimy wszystko, abyś był całkowicie pewny, że każda kropla olejku będzie działać tak, jak wymyśliła natura. Nic nie zostało dodane, zmienione lub zabrane. To zobowiązanie do jakości i autentyczności jest naszą obietnicą.

UKOJENIE, RELAKS, KONCENTRACJA, REGENERACJA, ENERGIA

Autentyczne Olejki Eteryczne to prawdopodobnie najcenniejszy dar od królestwa roślin. Przez wieki ceniono je za zapach, smak oraz właściwości lecznicze. Nature’s Sunshine w hołdzie tradycji oferuje olejki w oryginalnej, niezmienionej postaci. Tylko takie olejki mogą zmieniać życie poprzez wpływ na ciało i umysł. Olejki eteryczne oczyszczają, odmładzają, relaksują i chronią. Wprowadzenie aż 9 olejków sprawia, że każdy ich miłośnik znajdzie tu coś dla siebie.

LAVENDER ORGANIC to pozyskany w wyniku destylacji olejek z francuskiej lawendy (Lavandula angustiofolia). Olejek zapewnia uspokojenie i relaks oraz poprawę snu.

TEA TREE OIL czyli jeden z najpopularniejszych aromatów ma działanie ożywcze i regenerujące. Drzewo herbaciane (Melaleuca alternifolia), z którego pozyskano olejek, pochodzi z Australii.

PEPPERMINT OIL to doskonale znany olejek z mięty pieprzowej, którego aromat poprawia koncentrację i działa ożywczo. Mięta (Mentha piperita) ukryta w małej butelce pochodzi z USA.
 

FRANKINCENSE ORGANIC to coś dla miłośników medytacji i/lub modlitwy. Zapach (Boswellia carteri) sprzyja koncentracji i poprawia nastrój.
 

INSPIRE zmotywuje Cię do działania i zainspiruje do tworzenia zupełnie nowych rzeczy. Mieszanka pomarańczy, cynamonu, mięty, imbiru, wanilii oraz cytryny i bergamotki powstała z myślą o cudownym początku dnia i pobudzaniu kreatywności.

RECOVER sprawdzi się po ciężkim i wyczerpującym dniu. W olejku ukryto m.in. rozmaryn, kadzidłowiec, kamforę czy jodłę. Mieszanka zapewnia ukojenie i regenerację.

ESSENTIAL SHIELD czyli olejek idealny na zbliżający się jesienny czas. Ciepłe, znane Ci aromaty grejpfruta, goździka, tymianku i kilku innych ziół oraz owoców zapewniają łagodzącą i głęboko przenikającą atmosferę ciepła i relaksu.

CORE sprawi, że poczujesz się jak na spacerze po gęstym, pachnącym lesie. Cedr atlaski, liść ho, choina kanadyjska, rumianek to aromaty idealne do jogi i medytacji.

REFUGE z wanilią, wrotyczem pospolitym, lawendą i ylang-ylang będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce z codziennym stresem. Mieszanka zapewni Ci wytchnienie od codziennego zgiełku.

Więcej o ofercie Nature’s Sunshine tutaj: www.e-naturessunshine.com

Nature’s Sunshine od lat prowadzi swoją działalność w oparciu o nurt holistycznego podejścia do zdrowia. Poszerzenie oferty o olejki eteryczne sprawia, że firma otwiera się na klientów ceniących luksus, rozumiejących konieczność codziennego dbania o zdrowie. W najbliższym miesiącach Nature’s Sunshine będzie systematycznie poszerzać swoją ofertę, co możecie śledzić na www.e-naturessunshine.com.

Mogą Cię również zainteresować