Wykłady o MLM w Wyższej Szkole Biznesu

przez Katarzyna Wagner
781 odsłony

W ramach zainicjowanego przez „Network Magazyn” i elitarny Klub TOP Liderów MLM projektu o nazwie „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu, tym razem z konferencją zawitaliśmy do Dąbrowy Górniczej.

ee

24 października 2013 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się kolejna konferencja z cyklu „Biznes MLM jako alternatywy sposób zarabiania na studiach”. Jej celem było przedstawienie form pracy, działalności gospodarczych, sposobów kumulowania dochodu, prezentacja systemu MLM (różnice, oferta, jak wybrać i działać profesjonalnie, dane statystyczne, konkretne case study). Na wykłady przybyli absolwenci, studenci oraz mieszkańcy Śląska, zainteresowani poszerzaniem profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat dostępnych obecnie form/metod pracy i zarabiania pieniędzy z wyszczególnieniem nowatorskiego systemu multi level marketing (MLM).

ReklamaReklama

Wykłady zaprezentowali Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”, Jacek Kandefer – dyrektor Forever Living Products Polska oraz Bogumiła Sroka z Klubu TOP Liderów MLM. Niestety na spotkanie nie przybyła zapowiadana wcześniej dr Alina Warzecha, która w tym momencie za swoją pracę naukową „Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej” odbierała w Warszawie cenną Nagrodę im. Marcina Bielskiego.

Michał BarańskiMichał Barański

Przypomnijmy, że projekt zatytułowany „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach” to seria konferencji edukacyjno-naukowych, zainicjowana przez Klub TOP Liderów MLM oraz Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach. Jak to wszystko powstało? Mówi pomysłodawca i człowiek, który zajmuje się kwestią organizacyjną całego przedsięwzięcia, Michał Barański: – Projekt miał swoje narodziny 4 października 2011 roku, kiedy jako przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach podpisałem umowę o stałej współpracy z „Network Magazynem” i Klubem TOP Liderów MLM. Bardzo dla mnie ważną kwestią w tym projekcie jest sprawa związana nie tylko z przekazaniem młodym ludziom rzetelnych informacji o możliwościach, jakie daje biznes MLM i edukacja finansowa, ale również przekazanie tych wiadomości dalej na zewnątrz, do społeczeństwa. Dlatego mocno skupiam się na pozyskaniu patronów medialnych, takich jak prasa, radio i telewizja – powiedział Barański. Za pomoc przy organizacji konferencji w WSB dziękujemy Mateuszowi Moryniowi. Reportaże z poprzednich edycji projektu znajdują się w tym miejscu: http://www.networkmagazyn.pl/strona/biznes-mlm

Mogą Cię również zainteresować