Wystartowała Akademia MLM

przez Katarzyna Wagner

Dzień Kobiet przyjmujemy za datę oficjalnego otwarcia Akademii MLM. To kolejne, nowatorskie przedsięwzięcie „Network Magazynu”, dzięki któremu teraz każdy lider, struktura, czy firma działająca w systemie DS/MLM będzie mogła w jednym miejscu zamówić profesjonalne i niezależne usługi.


Każdy menedżer działający w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego marzy o dynamicznym, stabilnym i jakościowym wzroście własnej sieci sprzedaży. Każdy. A jednak dla większości pozostaje to wyłącznie marzeniem. Nie dlatego, że ten biznes nie funkcjonuje lub, że produkt jest zły, albo ludzie są do niczego. Nie. To nie są kryteria, które decydują o dużej dynamice własnej struktury w MLM. Liczy się nastawienie do biznesu, kompetencje, umiejętności i to, co potrafimy z tym zrobić. A skąd to wziąć?

Maciej Maciejewski
Maciej Maciejewski

– Taka jednostka, a przede wszystkim ekipa, marzyła mi się przez siedem lat funkcjonowania magazynu – mówi Maciej Maciejewski, redaktor naczelny. – Lubię otaczać się i współpracować z profesjonalistami, najlepszymi fachowcami w danej dziedzinie i aby spośród wielu osób, które współdziałały ze mną przy „Network Magazynie” wyłonić takie perełki, potrzeba było aż tyle czasu. AKADEMIA MLM to jednostka szkoleniowo-konsultingowa, której zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również doradztwem i konsultingiem dla nowych firm sektora DS/MLM. Teraz każda struktura czy firma, która potrzebuje profesjonalnego szkolenia, opracowania konkretnego, uszytego na miarę systemu, może wynająć eksperta, którego sobie wybierze i zamówi. Zajmujemy się również pomaganiem w pełnym zakresie firmom, które chcą rozpocząć swoją działalność w systemie MLM lub wchodzą na nasz rynek z innych regionów świata. Tacy klienci mają teraz w jednym miejscu wszystko – począwszy od przygotowania umów, opracowania planu marketingowego, poprzez budowę i wdrożenie niezbędnego, kompletnego systemu informatycznego, a na specjalistycznych szkoleniach z zakresu budowania marki i wizerunku w nowych mediach kończąc. Ku chwale branży!

Co zrobić, aby ludzie stali w kolejce i błagali o to, żeby mogli pracować w Waszym biznesie MLM? Akademia MLM to przygotowane przez „Network Magazyn” w pełni profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. To zajęcia merytoryczne i praktyczne, które każdego networkera zmieniają w networkera doskonałego:

Edward Ludbrook
Edward Ludbrook

– Gratuluję pomysłu. Do tej pory dałem w Polsce dwa wykłady. Jeden dla firmy Oriflame Polska, a drugi dla firmy Akuna Polska. Oba wspominam z ogromnym entuzjazmem. Polacy to wspaniali ludzie, a networkerzy są bardzo pracowici i mają świetne efekty. Wiem, że po moich wykładach ich uczestnicy osiągnęli konkretne wzrosty zarówno w sprzedaży osobistej, jak i w rozbudowie struktur. Dlatego z wielką przyjemnością będę do Was wracał. Również bardzo polecam zainteresowanie się szkoleniami z zakresu budowania swojego biznesu MLM za pomocą internetu. Sam się tego obecnie uczę. Kto przegapi możliwości nowych mediów dzisiaj, za kilka lat już nie będzie w stanie nadrobić wszystkich nagromadzonych braków – powiedział nam Edward Ludbrook, światowej sławy strateg, znawca, mówca i trener marketingu sieciowego.

Korzystając z okazji w imieniu całej ekipy z Akademii MLM (jak na razie sami mężczyźni) i „Network Magazynu” składamy serdeczne życzenia na ręce wszystkich kobiet działających w sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym. Jesteście wielkie!!!

Więcej informacji o przedsięwzięciu znajduje się na jego stronie internetowej:
www.akademiamlm.com.

Mogą Cię również zainteresować