Your Akuna Day 2011

przez Katarzyna Wagner

26 marca br. byliśmy w hotelu Gołębiewski (Wisła) na corocznym przedsięwzięciu „Your Akuna Day” organizowanym przez network marketingową firmę Akuna Polska Sp. z o.o. To było jedno z najatrakcyjniejszych seminariów w historii tej spółki.

Foto: Katarzyna Piotrowska
Foto: Katarzyna Piotrowska

Całe seminarium przebiegało bardzo dynamicznie. Organizatorzy naszpikowali je niesamowitą ilością wykładów, przemówień i nominacji, dzięki czemu nikt z słuchaczy nie miał prawa się nudzić ani przez moment. Nie zabrakło również wielu chwil uroczystych, związanych z wręczaniem nagród, co wieńczyło rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego niedawno przez Fundację Akuna Pomaga.

Najpierw wszystkich powitała Dorota Stalińska oraz prezesi – Tomasz Kwolek i Bogusław Dudzik. W bloku produktowym usłyszeliśmy dr Wojciecha Urbaczkę i dr Jaromira Bertlika. O nowościach mówiła Katarzyna Piotrowska – redaktor naczelna firmowego pisma „Zdrowie i Sukces” oraz osoby reprezentujące Fundację Akuna Pomaga i akcję Zielone Przedszkole. W dalszej części seminarium, już po nominacjach, wystąpili Marcin Maciąg – dyrektor zarządzający w Akunie i Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”. Po nich swoje historie opowiedzieli Ewa Adamowicz i małżeństwo Małgorzaty i Mirosława Horodeckich. Na koniec scenę opanował charyzmatyczny Paweł Borecki. Oto krótki reportaż z tego przedsięwzięcia:

Mogą Cię również zainteresować