Za co kocham firmę DEDRA INNOVATIONS?

przez Robert Filończy
1259 odsłony

Nazywam się Robert Filończyk i pracuję w dziale marketingu DEDRA. Zajmuję się przygotowywaniem katalogów, które nasi klienci otrzymują co 30 dni. W firmie DEDRA pracuję ponad rok. Na początku nie znałem ich produktów. Ale z czasem je polubiłem. A teraz nie kupuję innych!

W DEDRZE udało mi się znaleźć kilka produktów spełniających wszystkie kryteria, których szukałem. By konkretna marka zdobyła moje serce muszę przetestować kilka jej produktów. Zazwyczaj nie wszystkie spełniają moje oczekiwania. Ale w DEDRZE udało mi się znaleźć parę produktów, które spełniają wszystkie kryteria, których szukam: zapach, wydajność, skuteczność. Pierwszy produkt, jaki kupiłem, to NANOX ŁAZIENKA. Jest przeznaczony do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni w łazience. Ale jego skuteczność widać przede wszystkim na szklanych drzwiach kabiny prysznicowej. Każdy, kto ma szklane drzwi wie, że wystarczy wziąć jeden prysznic by je zabrudzić, a zaschnięty osad z kamienia, jaki powstaje na drzwiach, jest trudny do usunięcia. Środek działa tak jak większość podobnych tego typu – usuwa osad z kamienia. Ale jest jedna różnica. Silikony w nim zawarte utrzymują efekt czystości co sprawia, że systematyczne czyszczenie kabiny tym środkiem jest coraz łatwiejsze. Pozostawia po sobie również przyjemny, cytrusowy zapach.

Kolejny z produktów, który wypróbowałem, to mydełko w płynie BUBLINO

Pierwsze wrażenie to oczywiście opakowanie – proste, estetyczne. Ładnie prezentowało się na umywalce. Producent liczy się z tym, że gusta są różne, więc ciągle poszerza ofertę zapachową mydełek. To co je wyróżnia to dość intensywny zapach, nie spotkałem się z taką jakością w takiej cenie, a jak wiadomo tego typu produktów jest na rynku mnóstwo. Myślę, że warto wypróbować ten produkt zwłaszcza, że jest niedrogi i absolutnie niezbędny w każdym domu.

Czarny pozostanie czarny

W jednym z czeskich magazynów zajmujących się testami produktów przeczytałem o żelu do prania BLACKIMAGE – zajął drugie miejsce w rankingu. W wynikach zobaczyłem wszystkie żele znanych marek. Co dziwne, nie uzyskały wysokich ocen. Musiałem sprawdzić, o co tyle krzyku. Środek faktycznie chroni kolory i delikatnie pielęgnuje włókna. Widać to po kilku praniach czarnych ubrań. Ja stosuję go do ulubionych tkanin by maksymalnie przedłużyć ich trwałość.

Idziemy pod wiatr, face lifting, naturalne mydła z olejkami, beauty collection!

Nowości w ofercie, na których sprzedawcy zarabiają 30% marży, to sprzęt do pielęgnacji ciała! Depilacja światłem tak jak w salonie kosmetycznym jest już możliwa w domu dzięki IPL Velvet. Masażer do całego ciała RELAX & SPA 5in1 oraz lifting twarzy z BEAUTY THERAPY 8in1.

Zależy nam na tym, aby kobieta mogła być piękna bez wysiłku oraz by mogła jak najwięcej zrobić w domu. Przykład? BEAUTY THERAPY to zabieg w 6 minut a koszt to jakieś 90% tego, co zapłaciłaby w salonie piękności! Podobnie w przypadku depilacji przy pomocy IPL Velvet!

Nasza nowość to glicerynowe mydła z wysoką zawartością olejku z migdałów. Intensywnie pachnące dzięki dużej zawartości olejków zapachowych. Jest to kolejny produkt z serii LaCollectionPrivée. Dedra to produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Myślę, że warto się o tym przekonać na własnej skórze!

Więcej publikacji o firmie DEDRA INNOVATIONS:

DEDRA INNOVATIONS. To rok pełen sukcesów w Polsce

Nowość godna XXI wieku – perfumy i chemia klasy premium

30% VIP marża w DEDRA INNOVATIONS!

Mogą Cię również zainteresować