II konferencja czeskiej firmy OKG w Polsce

przez Katarzyna Wagner
112

W czerwcu br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem w katowickim hotelu Qubus, gdzie odbyła się druga na terenie Polski konferencja informacyjno-edukacyjna czeskiej firmy OKG. Gościem specjalnym spotkania był Jiří Krčál – prezydent tego biznesu MLM.

ee

Network marketingowa firma OKG zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości, naturalnych suplementów diety, które wspomagają zdrowie organizmu ludzkiego. Pierwszym prelegentem podczas spotkania w Katowicach była dyrektor generalna – Jana Stejskalová, która przedstawiła historię tego biznesu, jego cele i wizję, w szczególności skupiając się na czynnikach powodujących nasze problemy zdrowotne oraz na tym, jak w takiej sytuacji sobie z nimi radzić.

„Bliżej natury, bliżej zdrowia czyli produkty, którymi możemy się pochwalić” to temat bardzo ważnego panelu, którym zajęły się Ewa Czyż i Lenka Zelinová. Panie szczegółowo omówiły skład i działanie wszystkich sztandarowych suplementów znajdujących się obecnie w ofercie OKG. Podczas tego wykładu głos zabrało również kilku uczestników konferencji, którzy opowiedzieli prywatne historie związane ze zmianami, jakich doświadczyli na własnej skórze po stosowaniu niektórych produktów.

Następnie głos ponownie zabrała Jana Stejskalová, która tym razem pokazała jak w tym network marketingu można połączyć dbanie o zdrowie swojej rodziny z generowaniem konkretnego dochodu. W wykładzie zatytułowanym „Czas na sukces” mówiła przede wszystkim o tym, jak promując produkty OKG wśród znajomych można jednocześnie budować struktury sprzedawców i dzięki temu kumulować ciekawe zarobki pasywne.   

Andrzej Kurowski jest oficjalnym przedstawicielem OKG na terenie Polski i prowadzi polskie biuro firmy w Bielsku-Białej. Podczas spotkania zaprezentował ciekawy wykład na temat możliwości jakie system MLM daje dzisiaj ludziom i jakie posiada atrybuty w stosunku do innych form zarabiania na życie. Zaprezentował również nowości produktowe, które niebawem firma wprowadzi na rynek polski.

Na koniec spotkania głos zajął prezydent Jiří Krčál wyjaśniając szczegółowo konstrukcję i zasady działania planu marketingowego – bodaj najważniejszego komponentu budującego każdy istniejący network marketing. W ten sposób dowiedzieliśmy się jak wykorzystywać system OKG, aby uzyskać zadowalający dochód: – System OKG jest bardzo inteligentny. Zawiera wiele ciekawych benefitów zarówno dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają z nami współpracę i pragną dorobić, jak i dla tych, którzy chcą w naszym biznesie zrobić wielką karierę – powiedział Jiří Krčál podczas drugiej konferencji OKG w Katowicach.

Mogą Cię również zainteresować