Biznes MLM i nowe produkty w kategorii odżywiania sportowego

przez Maciej Maciejewski
453 odsłony

Firma Medifast ogłosiła wprowadzenie na rynek zestawu OPTAVIA ACTIVE. To specjalna linia odżywek do ćwiczeń oraz odżywek białkowych zaprojektowanych tak, aby pomóc klientom znajdującym się na każdym poziomie sprawności zoptymalizować ich nawyki ruchowe.

Premiera jest próbą tej network marketingowej spółki, która chce zdobyć więcej udziałów w tym rynku. Kategoria żywienia sportowego, którą firma określiła jako rynek o wartości 30 miliardów dolarów, skutecznie potraja swój docelowy rynek i zapewnia nowe, wcześniej niewykorzystane segmenty klientów.

Ta linia obejmuje obecnie mieszankę aminokwasów egzogennych (EAA) OPTAVIA ACTIVE i białko serwatkowe OPTAVIA ACTIVE, a dodatkowe produkty mają zostać wprowadzone na rynek w 2024 roku. Wszystkie produkty OPTAVIA ACTIVE nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani substancji słodzących i posiadają certyfikat Informed Sport, co oznacza że nie zawierają żadnych zakazanych substancji.

Medifast ujawnia również nowe partnerstwo z Aaptiv – aplikacją fitness: – Wraz z wprowadzeniem OPTAVIA ACTIVE oferujemy teraz kolejne narzędzie, które pomoże większej liczbie osób zmienić styl życia i przyjąć zdrowe nawyki we wszystkich dziedzinach egzystencji – powiedział Dan Chard, prezes i dyrektor generalny w Medifast.

– Ta linia opiera się na naszym istniejącym już programie zdrowego zarządzania wagą i odżywiania oraz zapewnia każdemu klientowi prosty, prowadzony przez trenera sposób na ćwiczenie nawyku zdrowego ruchu. Robimy ogromne postępy w realizacji naszej misji, ponieważ cały czas sprawiamy, że OPTAVIA jest coraz ważniejsza dla systematycznie powiększającej się liczby osób – dodał.

Mogą Cię również zainteresować