Czy w MLM można mieć nawet 300 nowości co 30 dni?

przez Aleš Jančar
1395 odsłony

Czy w branży MLM można tworzyć katalog raz na poł roku, czy nawet raz na rok? Mój nauczyciel ekonomii z lat 90-tych mawiał: „Powolna firma to martwa firma”. Czy spółka, która wydaje jeden katalog z tą samą ofertą, nie jest martwa?

Nowość to nie tylko zmiana opakowania, to zupełnie nowy produkt

Dlatego DEDRA INNOVATIONS wydaje katalog co 30 dni i poszerza swoją ofertę na stronach. Co 30 dni pojawia się do 300 nowych produktów. Nie jesteśmy martwą firmą, która czeka aż przyjdzie konkurencja z takim samym produktem. Sukcesem są zmiany i nowe produkty. Nasz sprzedawca i koordynator ma nieustanną możliwość oferowania ludziom coś innego i nowego.

Od początku roku w naszym asortymencie rozwijamy serię LaCollectionPrivée. Od żelu pod prysznic, przez perfumy do rąk i ciała, glicerynowe mydła aż po Perfumy EdP. Nowością są zestawy prezentowe LaCollectionPrivée – idealny prezent świąteczny! Kompozycje zapachowe są dobierane przez naszych specjalistów.

Promocja każdego dnia? Korzyść dla koordynatora i sprzedawcy. Nigdy nie zwlekaj z zamówieniem  

Co dzień nowa promocja? Jak to możliwe? Nasz asortyment jest bardzo szeroki i chcemy wzbudzić jak największe zainteresowanie u klientów. Sprzedawców chemii, kosmetyków. Sklepy z dekoracjami. Właścicieli psów i kotów. Młode mamy z AGD. Emerytów. Tak, ci wszyscy i wiele innych są klientami DEDRA.

W tym miesiącu dodajemy prezent do zamówienia w cenie 12,90 zł NANOX Kuchnia. Dla nowych koordynatorów stworzyliśmy program DOBRY START z prezentami dla pierwszych 3 zamówień.

W zeszłym miesiącuu oferowaliśmy zestawy 10 płynów do płukania l’avivage 2in1 w cenie 99 zł = cena była atrakcyjniejsza od płynów z hipermarketu. Wszystko dla Dedruszek, aby wypróbowały wszystkie zapachy z oferty. Nie chciałbym nikomu doradzać, ale pewien sprytny sprzedawca zakupił wspomniane zestawy i sprzedawał pojedynczo. Na jednym zestawie mógł zarobić 99 zł. Za tydzień planujemy weekend wielbiciela zwierzaków!

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO wynajmu stolika promocyjnego, banneru i flagi reklamowej

Na naszej stronie możesz wypożyczyć reklamowe produkty na 30 dni BEZ OPŁAT. W ofercie jest stolik DEDRA, banner i flaga. Klient, który je zamówi na naszej stronie, ma możliwość zwrócić go DARMOWO do 30 dni. Opłacamy również transport produktów reklamowych. Co jeśli się komuś spodobają? Można je sobie zostawić i nie dopłacać!

Plus dla nowych klientów. Zamówienie minimalne 1 zł = prowizja

Nowością od 1 października 2017 roku jest to, że przez 6 miesięcy od rejestracji wypłacamy prowizję nawet osobom, które zrobią minimalne zamówienie powyżej 1 zł. To duża korzyść dla nowych osób, które chcą z nami współpracować, a zamówienie za 216,90 zł jest za wysokie.

Mimo wszystko należy pamiętać o programie DOBRY START. Jeśli zarejestrowany przez Ciebie użytkownik spełni wszystkie kroki programu, Ty otrzymasz 29,90 zł. Jeśli spełni 1 krok, to otrzymasz jeden „punkcik”, który możesz wymienić na różne produkty AGD np. VitVit Ultimate za 8 punktów! O wszystko zapytaj nas na czacie na stronie www.mojadedra.pl

Więcej publikacji o firmie DEDRA INNOVATIONS:

DEDRA INNOVATIONS. To rok pełen sukcesów w Polsce

Nowość godna XXI wieku – perfumy i chemia klasy premium

30% VIP marża w DEDRA INNOVATIONS!

Za co kocham firmę DEDRA INNOVATIONS?

Mogą Cię również zainteresować