Network marketingowy cud na rok 2015 czyli zmiana sposobu patrzenia na różne sprawy i rzeczy…

przez Renata Zarzycka

„CUD TO ZMIANA SPOSOBU PATRZENIA”. Świat jest pełen cudów i każdy, kto przestaje traktować dobre rzeczy i to co inni dla nas robią, jako zwykłe i oczywiste sprawy, od razu może dostrzec, iż wszystko co nam się przydarza dobrego to cuda, za które warto okazywać wdzięczność i dziękować każdego dnia…

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Myślę, że pod koniec starego i na początku nowego roku, warto zadać sobie kilka pytań:

  • Czy pracujesz po to żeby żyć, czy żyjesz tylko po to, aby pracować?
  • Czy rzeczy z pozoru ważne (praca, firma itp..) nie przesłaniają Ci najważniejszych spraw, takich jak np. czas dla rodziny, czas na relaks, hobby lub prywatne życie?
  • Czy to co robisz zawodowo i to w jaki sposób pracujesz, pozwoli Ci wkrótce lub kiedykolwiek poświęcać więcej czasu na najważniejsze wartości w życiu (rodzina i miłość)?
  • Czy kolejne święta spędzisz z bliskimi i z rodziną, czy z obcymi ludźmi? Czy spędzisz ten czas pracując, relaksując się, czy zamartwiając się jakimiś sprawami? I na koniec:
  • Co powinienem/powinnam zmienić już od stycznia 2015, aby za rok odpowiedzi były znacznie lepsze?
Renata ZarzyckaRenata Zarzycka

Z okazji Nowego Roku 2015 życzę wszystkim Czytelnikom „Network Magazynu”, aby upłynął on w poczuciu miłości, szczęścia i przyjaźni oraz pod znakiem dostatku pieniędzy. Aby był pełen obfitości i dobrze rozwiązanych spraw, z odpowiednią ilością czasu na pracę, jak też na rodzinę bądź hobby oraz na niezbędny relaks i przyjemności. Życzę również, aby odpowiedzi na pytania postawione na początku tego wpisu, były jak najlepsze już za kolejny rok. Życzę również Państwu dużo zdrowia, spełnienia marzeń i nadziei oraz realizacji swoich pragnień i celów, a osobom, które postanowiły się zmienić bądź rzucić swoje nałogi, życzę dużo wytrwałości i siły woli w dążeniu do celu i tego, aby skutecznie spełniły się ich życiowe postanowienia.

Renata Zarzycka, golden palm manager w CaliVita International, członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM.

Od redakcji:

My oczywiście podpisujemy się całą naszą ekipą pod życzeniami Renaty wszystkimi naszymi rękami i nogami. Życzymy Wam, aby Nowy Rok był dla Waszych biznesów MLM rokiem przełomowym. Pod każdym względem. Dużo zdrowia, szczęścia, spokoju i oczywiście… Prowizji Wysokich Jak Giewont!

Redakcja „Network Magazyn” & Networkio.eu

Mogą Cię również zainteresować