Żaneta Ściwiarska – Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019

przez Katarzyna Wagner
3714 odsłony

Jeśli jest trenerką zdrowia i biznesu, a robi to profesjonalnie w oparciu o współpracę i produkty network marketingowej potęgi Forever Living Products, to nie mogło być inaczej. Żaneta Ściwiarska otrzymała tytuł Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019. Gratulujemy!

Żaneta ŚciwiarskaŻaneta Ściwiarska

23 kwietnia 2019 roku kapituła VII edycji Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia jednogłośnie przyznała Żanecie Ściwiarskiej statuetkę i miano Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019.

Żaneta Ściwiarska to trenerka zdrowia i biznesu. Z zamiłowania trener osobisty, instruktor fitness i dietetyk. Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu. Specjalizuje się w przywracaniu sprawności i modelowaniu sylwetki. Jej pasją jest taniec i muzyka, dlatego często wplata go w swoje network marketingowe eventy i szkolenia.

Ze światem fitnessu jest związana od 23 lat. Zaczynała jako instruktor fitness. Po 5 latach została zauważona przez Aerofit Elżbieta Charbicka, gdzie została prezenterem fitness i szkoleniowcem. Przez 15 lat prowadziła fitness klub, gdzie była właścicielem i trenerem.

3 lata temu w wyniku ciężkich przejść ze zdrowiem zmieniła kierunek swojej kariery. Zamknęła fitness klub i postawiła na rozwój osobisty. Zainteresowała się również systemem MLM i rozwojem osobistym. Zaczęła współpracę z Forever Living Products. Doskonale sprawdziła się w relacjach międzyludzkich. Szybko doszła do pozycji lidera. Praca w marketingu sieciowym pomogła jej stworzyć wiele autorskich szkoleń i wykładów. Wraz z firmą Forever zainicjowała ogólnopolskie Wyzwanie ForeverFIT2019, które odniosło sukces międzynarodowy. Jako Ambasador FIT Forever jest twarzą programów i produktów skierowanych do poprawy wyglądu i samopoczucia.

Jest kreatorką i działaczką, dla której ludzie mają bardzo duże znaczenie. Dlatego również stworzyła Forlife Business Academy – firmę szkoleniową, w której człowiek jest na pierwszym miejscu, a ludzie odkrywają swoje możliwości i poznają sekrety długowieczności. Żaneta Ściwiarska pokazuje i uczy, jak łączyć dwa obszary: zdrowie i biznes. W swoim przekazie łączy wiedzę z praktyką oraz działaniem. Jak mówi, jej misją jest pomaganie ludziom w zmianie ich jakości życia. Zarówno w obszarze pracy nad ciałem jak i umysłem. To architekt ciała i umysłu. Gratulujemy.

Żaneta ŚciwiarskaŻaneta Ściwiarska

Mogą Cię również zainteresować