Certyfikaty Kompetencji i Rzetelności w MLM

przez Katarzyna Wagner
6483 odsłony

29 października 2017 roku podczas konferencji w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego, Maciej Maciejewski – redaktor naczelny Network Magazynu, jedynego w Polsce niezależnego pisma o sektorze DS/MLM, wręczył polskiej firmie Souvre Internationale Certyfikat Kompetencji i Rzetelności.

Dariusz Holeniewski, Maciej Maciejewski i Waldemar SmolińskiDariusz Holeniewski, Maciej Maciejewski i Waldemar Smoliński

Świadkami tego bardzo ważnego dla sektora sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy wydarzenia było ok. 1100 menadżerów budujących swoje przedsięwzięcia biznesowe w oparciu o współpracę z polską firmą Souvre. 29 października br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Souvre Internationale. W wydarzeniu wzięli udział goście specjalni, m.in. redaktor Maciej Maciejewski i znany w sektorze coach – Szymon Gruszka.

Na zakończenie swojego wykładu zatytułowanego „Biznes MLM – pewny krok w przyszłość”, redaktor Maciejewski wręczył firmie Souvre Internationale „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. Jest to wyróżnienie przyznawane od 15 lat przez redakcję Network Magazynu, wyłącznie polskim podmiotom gospodarczym oraz – bardzo rzadko – osobom prywatnym, poruszającym się w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Jak wyjaśnił redaktor Maciejewski – przede wszystkim za wkład w promowanie odpowiedzialnego, rzetelnego, etycznego i kompetentnego biznesu. Certyfikat odebrali prezes Waldemar Smoliński i dyrektor generalny Dariusz Holeniewski.

Należy zaznaczyć, iż był to dziewiąty w piętnastoletniej historii „Network Magazynu” certyfikat, jaki redakcja zdecydowała się przyznać. Wcześniej wręczono go osobie prywatnej. Podczas drugiej edycji projektu edukacyjnego o nazwie Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego dr Alina Vogelgesang – rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, otrzymała taki certyfikat za wkład w promowanie odpowiedzialnego i kompetentnego biznesu MLM w Polsce. Przede wszystkim za publikację swojego bestsellera – pierwszej w historii pracy naukowej o branży DS/MLM zatytułowanej „Multi_Level_Marketing_w_Gospodarce_Rynkowej”.

Dr Alina VogelgesangDr Alina Vogelgesang

Wcześniej certyfikat otrzymała polska firma FM GROUP a podczas konferencji weekendowej Flavon Group, na której byliśmy w Hotelu Ossa (Rawa Mazowiecka) w dniach 19-20 listopada 2011 roku, „Network Magazyn” wręczył Certyfikat Kompetencji i Rzetelności firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. Podczas tej konferencji jednym z mówców był Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który najpierw wyjaśnił „Z kim budować biznes MLM”, a swoją prelekcję zakończył uroczystym przyznaniem i wręczeniem firmie Flavon Group Polska Certyfikat Kompetencji i Rzetelności. Odebrali go László Gaál, właściciel i prezes Flavon Group i Berta Zoltán, dyrektor krajowy Flavon Group Polska Sp. z o.o.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Flavon Group Polska

Jeszcze wcześniej, na szkoleniu dystrybutorów firmy Forever Living Products Poland (22-23 października 2011 roku) w krakowskim Uniwersytecie Rolniczym certyfikat wręczyliśmy firmie Forever Living Products Sp. z o.o.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Forever Living Products PolandCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Forever Living Products Poland

Natomiast 24 czerwca 2011 roku podczas seminarium firmy K-Link, które odbyło się w hotelu Vienna (Bielsko Biała), przedstawiciele „Network Magazynu” wręczyli certyfikat Krystynie i Andrzejowi Słowińskim z firmy K-Link Poland.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link PolandCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link Poland

Przypomnijmy, że najpierw, jako pierwszy Certyfikat Kompetencji i Rzetelności „Network Magazynu” otrzymał światowej sławy strateg i szkoleniowiec MLM z Nowej Zelandii – Edward Ludbrook (2007), drugi otrzymała firma Akuna Polska (2011), trzeci firma Colway (2011). Podstawowymi kryteriami, którymi redakcja sugeruje się podczas przyznawania tej nagrody, to wieloletnia, nieposzlakowana opinia wśród społeczeństwa, rzetelność, etyka i takie działanie, iż funkcjonowanie firmy w sektorze DS/MLM daje możliwość budowania biznesu swoim współpracownikom, ale jednocześnie wszystkie działania koncentrują się na promowaniu całej branży wśród społeczeństwa.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Colway
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla AkunyCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Akuny
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda LudbrookaCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda Ludbrooka

Mogą Cię również zainteresować