Chcesz schudnąć inteligentnie? Mówisz i masz!

przez Maciej Maciejewski
5329 odsłony

Moim zdaniem ten produkt zrewolucjonizuje podejście do odchudzania. To system, dzięki któremu walka z otyłością wchodzi w totalnie inny wymiar, a pozbycie się uporczywej, powodującej liczne i groźne choroby nadwagi staje się przyjemnością. NORVIA. Po prostu…

AutorAutor

Testuję go od ok. dwóch miesięcy. Wynik zaskoczył nie tylko mnie, ale wszystkich, którzy o tym wiedzieli. Włącznie z moją trenerką. NORVIA to produkt nietuzinkowy. Zleciałem ponad 10 kg ale to nie wszystko. Nie muszę już w ogóle brać tabletek na nadciśnienie, cukrzycę i serce. Cud? Nie. Nic takiego. NORVIA to 35 lat ciężkiej pracy wielu naukowców, badania kliniczne, ponad 100 milionów euro inwestycji w dostarczenie do naszych rąk produktu, który teraz zmienia ludziom życie… Możecie powiedzieć, że to brzmi jak reklama. Niech tak będzie. Nie mam skrupułów, kiedy warto.

Trzeba mówić o takich rzeczach, bo to już nie jest śmieszne. To już nie są żarty. Otyłość jest już uznawana za chorobę cywilizacyjną o zasięgu światowym. Badania potwierdzają jej związek przyczynowo-skutkowy z występowaniem wielu bardzo poważnych chorób układu krążenia, cukrzycą typu 2, zaburzeniami lipidowymi i niektórymi nowotworami. Według szacunkowych danych ok. 200 mln (50-65%) Europejczyków ma nadmierną masę ciała, a problem ten w coraz większym stopniu dotyczy dzieci i młodzieży. Uwaga! Już ok. 60% Polaków ma problemy z otyłością. Sam do niedawna – po dwudziestu latach nie zwracania na to uwagi – byłem w bardzo ciężkim stanie fizycznym i psychicznym (www.moveyourass.pl) W ferworze pracy i rozwijania Network Magazynu połączonym z obżarstwem oraz totalnym, mocno leniwym podejściem do wszelkiej formy ruchu i jakiegokolwiek sportu, pod koniec 2017 roku ważyłem już 120 kg i groziło mi niechybne zejście. Lekarz jak zobaczył wyniki badań to złapał się za głowę i powiedział, że w ciągu roku będę miał pierwszy wylew ewentualnie zawał. Dopiero strach przed śmiercią pobudził u mnie nagły przypływ adrenaliny okraszonej endorfinami, ruszyłem tłuste dupsko zza komputera i teraz ważę 84 kg. I walczę dalej, bo chcę żyć. Chcę być sprawny, zdrowy, silny. Warto. Dlatego będę głośno polecał produkty, które mi w tym pomogły. A NORVIA spisała się wyśmienicie.

Norvia, aloes i kurkuma od firmy DLG WORLDNorvia, aloes i kurkuma od firmy DLG WORLD

To prawdopodobnie najbardziej przebadany medycznie produkt na świecie. Na jego temat ukazały się 22 publikacje w prestiżowym piśmie British Medical Journal. Z jego twórcą telewizja BBC zrealizowała 30 minutowy wywiad, który obejrzało 250 milionów ludzi na całym świecie. Takie rzeczy nie dzieją się bez powodu. Na świecie są już udokumentowane przypadki milionów osób, które miały okazję pozbyć się zbędnych kilogramów, nadciśnienia, cukrzycy 2 stopnia i wielu innych zdrowotnych problemów.

NORVIA została opracowana przez dr Larsa Høie, którego miałem zaszczyt poznać osobiście i podziękować mu za ten dar tydzień temu w Warszawie. To wybitny naukowiec z Norwegii, doktor nauk medycznych, prawdziwy pasjonata, który poświęcił całe swoje zawodowe życie dla ratowania pacjentów, a teraz dzięki działającej w systemie marketingu sieciowego wywodzącej się z Francji firmie DLG WORLD robi to ratując ludzi na całym świecie. I jeszcze dodatkowo, polecając ten produkt znajomym, można na tym zarabiać duże pieniądze.

Pamiętajcie. Wasz posiłek może być lekarstwem. Jesteś tym, co jesz. Według najbardziej rygorystycznej analizy czynników ryzyka, jaką kiedykolwiek opublikowano – Badanie Global Burden of Disease finansowane przez fundację Billa i Melindy Gatesów – nasza dieta jest jedną z największych przyczyn śmierci i jedną z głównych przyczyn niepełnosprawności. Tymczasem od dr Larsa Høie dostaliśmy pełnowartościowy posiłek w saszetce, dzięki któremu nasz organizm sam zacznie się reperować.

Kurkuma od firmy DLG WORLDKurkuma od firmy DLG WORLD

Kosmonauci w swoich misjach nie mogą zamówić sobie na pokład statku kosmicznego schabowego z ziemniakami i koperkiem plus buraczki. Mogą jedynie pomarzyć o talerzu zupy pomidorowej z makaronem. Nawet sernik na deser nie będzie im dostarczony. Przed każdą wyprawą kosmiczną muszą się przestawić na inny sposób żywienia. Na idealnie skomponowane odżywczo tubki i saszetki. Tak, żeby zabezpieczyć się w tej ekstremalnej dla ciała podróży i dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które utrzymują organy i komórki w optymalnej gotowości do działania i funkcjonowania… I to właśnie zrobił dr Lars Høie. Zrobił produkt NORVIA.

Na konferencji w Warszawie dr Lars Høie m. in. powiedział: – Jestem bardzo podekscytowany wprowadzeniem Norvia Nutrition do Polski po sukcesie w Skandynawii. Spędziłem ponad 30 lat na opracowywaniu i badaniu naturalnych produktów, które mogłyby zapobiegać zaburzeniom stylu życia. Współtworzyłem Centrum Medycyny Serca, w którym leczyłem tysiące pacjentów, stosując naturalną roślinną formułę, którą opracowałem na podstawie moich obszernych badań. Historia chorób sercowo-naczyniowych w mojej rodzinie oraz wczesna diagnoza wysokiego poziomu cholesterolu w młodym wieku zainspirowały mnie do zgłębiania zagadnień związanych z holistycznym zapobieganiem chorobom. Dlatego zaangażowałem się w stosowanie wyłącznie naturalnych składników, aby znaleźć rozwiązania żywieniowe dla problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem i niezdrowym wyborem stylu życia.

Wybrane kosmetyki od frmy DLG WORLDWybrane kosmetyki od frmy DLG WORLD

Innowacyjne produkty NORVIA łączą naturalnie ekstrahowane białko sojowe, błonnik sojowy i fosfolipidy sojowe, aby stworzyć efekt synergiczny, który podwaja efekt obniżania cholesterolu samego białka sojowego. NORVIA dostępna jest w dwóch wersjach – Weight Loss (waniliowa i czekoladowa) oraz od kilku dni Active Performance Sport (waniliowa i czekoladowa). Oba aksamitne proszki są bogate w niezbędne makro i mikroelementy, witaminy i minerały. Zawierają również cukry z fruktozy, które szeroko zakrojone badania okazały się niezbędne w utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała podczas zdrowego odchudzania i ćwiczeń.

Dla prestiżowego czasopisma SLOAN! dr Lars Høie powiedział: „Oprócz znacznej utraty wagi pacjenci w naszym ośrodku osiągnęli znormalizowane poziomy cukru i cholesterolu we krwi, jednocześnie obniżając inne czynniki ryzyka sercowo-naczyniowego. Te preparaty były najbardziej udanymi produktami zmniejszającymi wagę w Skandynawii, dlatego założyłem Norvia Nutrition, aby udostępnić je wszystkim, którzy szukają zdrowszego stylu życia.”

A kiedy to samo pismo przeprowadziło testy produktów redaktorzy stwierdzili: „Pełnowartościowe koktajle Norvia Weight Loss wystarczy zmieszać z wodą, aby uzyskać cudownie jedwabiste i sycące napoje w dwóch smakach skandynawskich: Arctic Chocolate lub Ice Vanilla. Są dogodnie pakowane w praktyczne pojedyncze saszetki, zapobiegając utlenianiu i rozwojowi prątków, jednocześnie zachowując moc przyjaznych wegetarianom składników niemodyfikowanych genetycznie i bezglutenowych/mlecznych. Przenośne saszetki z łatwością mieszają się z wodą i można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, idealne dla osób w podróży. Można je stosować do szybkiego odchudzania lub włączyć do zbilansowanej diety w ramach długoterminowego zdrowego stylu życia. Udowodniono, że zachowują masę mięśniową podczas odchudzania i zapewniają trwałą energię dzięki niezbędnym składnikom odżywczym, witaminom i minerałom. Podobało nam się, że koktajle były zarówno oparte na roślinach, jak i smaczne, co często nie występuje w przypadku koktajli na bazie roślin.

Przyjmowane pięć razy dziennie koktajle zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których organizm potrzebuje każdego dnia. Formuła NORVIA zawiera dużo białka i błonnika, co zwiększa uczucie sytości. Nasi recenzenci stwierdzili, że nie byli głodni przez co najmniej 3 godziny po wypiciu każdego koktajlu mimo, że każdy posiłek to zaledwie 140 kcal. Zastosowaliśmy je jako jedyne źródło pożywienia, zapewniając naszym recenzentom 700 kcal dziennie, co spowodowało znaczną utratę masy ciała, wzrost poziomu energii oraz większe poczucie zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasz pierwszy recenzent stracił 22 funty po 4 tygodniach, a nasz drugi recenzent stracił równie imponujące 20 funtów po 28 dniach. Oprócz świetnego smaku i tak efektywnego działania spodobała nam się również butelka ze stali nierdzewnej, która jest dostarczana z zamówieniem z Norwegii – znacznie bardziej stylowa niż wszechobecne wytrząsarki z tworzyw sztucznych, które rozprzestrzeniają rynek zdrowia i fitnessu.”

Jeszcze się zastanawiacie? Nie ma nad czym. Ja polecam z całego serca. Trzeba brać życie we własne ręce. Nikt za nas tego nie zrobi. Sam schudłem w ciągu niecałych dwóch lat 37 kg. W roku 2017, kiedy ważyłem 120 kg nie mogłem chodzić na spacery. Nie mogłem jeździć na rowerze. Teraz wsiadam na rower rano w Sosnowcu, a wieczorem jestem w Warszawie. To 300 km. Regularnie ćwiczę na siłowni. Wiek metaboliczny z 57 lat spadł mi do 30. Narodziłem się na nowo. Jestem w lepszej formie niż podczas służby wojskowej. Jestem w życiowej formie. A to nie koniec. I powiem Wam jedno. 80% tego wszystkiego odbywało się w kuchni. To podstawa. Amen.

AutorAutor

Mogą Cię również zainteresować