Golden Drop ma nową, większą siedzibę

przez Marek Wyrzychowski
3539 odsłony

Marka Golden Drop obchodziła niedawno huczną, trzecią rocznicę działalności na rynku MLM, więc o rozwoju struktur, wzroście sprzedaży i tego typu pozytywnych zmianach pisaliśmy. Ale, jak się okazuje, szybka ekspansja biznesu wymogła na firmie jeszcze jedną, ważną metamorfozę…

Łukasz Piaskowski przed nową siedzibą Golden DropŁukasz Piaskowski przed nową siedzibą Golden Drop

O trzecich urodzinach Golden Drop pisaliśmy w tym miejscu. Dzisiaj firma poinformowała nas o zmianie siedziby głównej. Od poprzedniej jest większa, nowocześniejsza i znajduje się w dogodniejszym dla klientów i dystrybutorów miejscu Wrocławia.

ReklamaReklama

– Golden Drop cały czas się rozwija – mówi Łukasz Piaskowski, właściciel marki. – W związku z tym musieliśmy zmienić lokalizację na nową. Potrzebowaliśmy większego biura z prawdziwego zdarzenia, które sprostałoby coraz większej ilości spotkań. Postawiliśmy również na jeszcze bardziej centralną lokalizację – przy głównej arterii Wrocławia, na ul. Racławickiej, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić czas i ułatwi dojazd naszym dystrybutorom. Teraz specjalnie do ich użytku udostępniamy również pomieszczenie, w którym można przeprowadzać spotkania – w samym sercu Golden Drop – powiedział Piaskowski.

ReklamaReklama

Temu polskiemu projektowi MLM życzymy dalszego, dynamicznego rozwoju, a jego współpracownikom – jak zwykł mawiać red. Maciejewski, życzymy prowizji wysokich jak Giewont! 

Mogą Cię również zainteresować