Mateusz Grzesiak wystąpi w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann
1480 odsłony

Swoim niedawnym, niesamowitym wykładem podczas „National Achievers Congress 2013” zostawił daleko w tyle światowej sławy mówców z Zachodu. Teraz specjalnie dla nas, będzie edukował Czytelników „Network Magazynu”. W NETWORK TV.

To już niebawem. Czasu niewiele więc zaznaczcie sobie ten termin w Waszych biznesowych kalendarzach tłustym, czerwonym drukiem. To wykład na żywo więc powtórki nie będzie. 7 listopada 2013 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „Create Yourself. Stwórz Najlepszą Wersję Siebie!” będzie nas – tylko i wyłącznie dla „Network Magazynu” – na żywo i za darmo edukował sam Mateusz Grzesiak.  

ReklamaReklama

Dzisiaj poprosiliśmy Mateusza, aby specjalnie dla Was napisał kilka zdań na temat swojego wykładu, który w NETWORK TV zaprezentuje 7 listopada br. O czym będzie mówił? Przeczytaj:

Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego jesteś tym, kim jesteś? Dlaczego zarabiasz tyle, ile zarabiasz i czemu nie więcej? Z jakiego powodu boisz się określonych rzeczy, a innych nie? 85% ludzkich decyzji jest nieświadoma. Podobnie jak i Twoje dotyczące tego, kim jesteś.

Myśli się spełniają

Myślisz o wstaniu do łazienki i Twoje ciało Cię tam zabiera, bo ciało musi podążyć za umysłem. Gdzie zabiera Cię Twój? W kierunku większych pieniędzy, szczęśliwszego małżeństwa, większej radości? Świadomy człowiek jest twórcą swojego życia i negocjuje z Panem Bogiem jego warunki. Wyznaczasz cel, podejmujesz działanie, zmieniasz co trzeba i osiągasz to, co chcesz.

Kreujesz siebie

Każdą swoją myślą decydujesz o tym, co się dzieje w Twoim życiu. Wskazujesz kierunek swojemu potencjałowi. Żyj na najwyższym poziomie własnych możliwości – wyjdź z ograniczeń jakie narzucili Ci inni i zacznij świadomie kreować życie, w jakim jesteś najlepszą wersją siebie, masz czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat. Uczyń z mądrego myślenia codzienną praktykę.

Życie marzeń

Nie jest mrzonką ale wyborem. Ucz się komunikacji – korzystanie z najlepszych narzędzi myślenia umożliwia osiąganie celów. Podejmij wyzwanie jakim jest zerwanie ze starymi przekonaniami i wejdź na wyższy poziom inspiracji i inteligencji życiowej. To Ty wyznaczasz kierunek rozwoju i nadzorujesz proces. Twoja praca nad sobą to studium ludzkich możliwości.

Jeżeli zdarzyło Ci się myśleć, że:

  • nie można w życiu mieć tego, co się chce
  • innym się poszczęściło, a Tobie nie
  • czegoś Ci brakuje by mieć to czego pragniesz?
  • zależysz od tego co zrobią, powiedzą, pomyślą inni
  • może Ci się nie udać, nie dasz rady albo podwinie Ci się noga
  • brakuje Ci motywacji i inspiracji

To potrzebujesz posłuchać tego, co na resztę życia zagości w Twoim sercu. Pomogę Ci Stworzyć Siebie.

Do zobaczenia!

Mateusz Grzesiak

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 7 listopada 2013 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą po zalogowaniu się na portalu przejdziesz do wykładu Mateusza Grzesiaka. Ku chwale branży!

Mateusz Grzesiak – psycholog, trener, autor, nauczyciel. Szkoli na całym świecie w 5 językach, głównie w Europie i Ameryce Południowej. W październiku br. wystąpił ze swoją prelekcją podczas "National Achievers Congress 2013". Więcej informacji na stronie www.mateuszgrzesiak.com oraz na Facebooku: www.facebook.com/mateuszgrzesiak

Mogą Cię również zainteresować