O MLM nowe prace naukowe i dyplomowe

przez Maciej Maciejewski
936 odsłony

Do naszego najbardziej poczytnego działu BAZA WIEDZY dodaliśmy kilka bardzo cennych prac naukowych o network marketingu. Dwie z nich to publikacje dr Aliny Warzechy, a jedna Joanny Górskiej z Uczelni Łazarskiego.

źródło: flickr.comźródło: flickr.com

Alina Warzecha – niezwykle płodna publicystka, jest doktorem nauk ekonomicznych, dziekanem wydziału ekonomicznego w Gliwickiej Szkole Przedsiębiorczości. Pani doktor świetnie promuje wartości i idee biznesu MLM zarówno organizując konferencje i szkolenia, na swoim blogu (http://alinawarzecha.blogspot.com/), jak i udzielając się w bardzo poważnych wydawnictwach naukowych, co z pewnością niesamowicie dodatnio wpływa na wzrost zainteresowania sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym wśród społeczeństwa. Buduje markę i wizerunek wszystkich z nas. Joanna Górska natomiast na Uczelni Łazarskiego (wydział ekonomii i zarządzania) niedawno obroniła pracę licencjacką, dotyczącą biznesu MLM. W ten sposób w dziale BAZA WIEDZY (Prace Naukowe i Dyplomowe) znajdują się już do przeczytania i analizy następujące publikacje:

  1. Robert Pieciułko – „Marketing sieciowy jako kanał dystrybucji na przykładzie firmy FM GROUP”.
  2. Dr Alina Warzecha – „Przedsiębiorstwo MLM. Cząstka globalnej sieci”.
  3. Dr Alina Warzecha – „Niechciane dziecko współczesnej ekonomii. Przedsiębiorstwa w ramach MLM”.
  4. Mieszko Mąkowski – „Znaczenie narzędzi internetowych stosowanych do rekrutacji w marketingu sieciowym na przykładzie firmy FM GROUP”.
  5. Dr Alina Warzecha/mgr. Piotr Vogelgesang – „Nowa forma przedsiębiorczości w gospodarce rynkowej – przedsiębiorstwo marketingu wielopoziomowego”.
  6. Dr Alina Warzecha – „Samozatrudnienie kobiet w network marketingu”.
  7. Joanna Górska – „Motywowanie i jego rola w multi level marketingu”.

Życzymy przyjemnej lektury! 

BAZA WIEDZY – PRACE NAUKOWE I DYPLOMOWE

Mogą Cię również zainteresować