Rozmowy Kontrolowane. Spektakularny awans Lisickiego

przez Katarzyna Wagner
1573 odsłony

Kamil Lisicki jako pierwszy w historii dystrybutor firmy Centrum Odszkodowań DRB osiągnął poziom 50% w planie kariery tego network marketingowego przedsięwzięcia biznesowego. I co teraz? Co dalej? Na jakich zasadach będzie wyglądała ta współpraca po tak spektakularnym awansie?

Jan Buzalewicz & Kamil LisickiJan Buzalewicz & Kamil Lisicki

Po pierwsze trzeba podkreślić, że to wielki sukces Kamila Lisickiego, który jest efektem realizacji postawionych na starcie celów i konsekwencji w działaniu. Po drugie awans na 50% w planie kariery to jednocześnie nowy etap w pracy zawodowej Kamila, który z pewnością jeszcze bardziej rozwinie jego biznes bo otwierają mu się nowe drogi, cele i możliwości, jakie teraz zaoferowała mu firma DRB.

Jednym słowem to nie koniec. To nie miejsce i czas na to, aby osiąść na laurach. Wręcz odwrotnie – to nowy początek. Wiem, że po obejrzeniu tego wideo inteligentne osoby zrozumieją, dlaczego marketing sieciowy o nazwie DRB jest godny zaufania i warto z nim podjąć współpracę. Dla wielu osób będzie to miało również wymiar edukacyjny bo Kamil zdradza tajniki swojego sukcesu.

Dla wielu polskich network marketingowców morał z tej bajki jest więc taki: kiedy Ty się cały czas zastanawiasz, inni robią karierę i zarabiają pieniądze oraz realizują swoje marzenia. Zastanów się nad tym. Rozmowę poprowadził sam wiceprezes zarządu DRB Jan Buzalewicz:

Mogą Cię również zainteresować