Scyzoryk dla wymagających

487 odsłony

Prawdziwy Szwajcarski scyzoryk jest pożądany przez każdego mężczyznę. Jednak problem pojawia się, kiedy nie chcemy nosić ze sobą największego możliwego modelu, ani zbierać kolekcji noży na każdą okazję. Rozwiązaniem jest Switch, którego zawartość wybieramy sami.

To, co odróżnia scyzoryk Switch od konkurencji, to możliwość tworzenia dowolnych kombinacji z dołączonych do zestawu ostrzy i narzędzi. Wyjmowanie poszczególnych części jest dość łatwe. Wystarczy posłużyć się monetą.


Projektanci rozpisali kilka typowych zestawów, np. domową, biurową oraz terenową. Można oczywiście tworzyć własne konfiguracje, w których skład wejdą niektóre z następujących części: standardowy nóż, kombinerki, nożyczki, pilnik do paznokci, szczypczyki, kilka różnych śrubokrętów, piłka do drewna, ząbkowane ostrze, korkociąg, otwieracz do butelek skrzyżowany ze śrubokrętem, otwieracz do puszek skrzyżowany z narzędziem do zdejmowania izolacji, długopis, szkło powiększające i latarka LED.

Powyższe narzędzia można łączyć w zestawach po 2 do 6, 4 do 10 oraz 7 do 13 części. Za Switcha zapłacimy 79 dolarów, co jak na nóż z taką ilością funkcji nie jest wcale ceną wygórowaną.

Mogą Cię również zainteresować