Wykład Pawła Boreckiego w sieci!

przez Piotr Hoffmann

„Kluczowe zasady profesjonalnego biznesu MLM” – to tytuł webinaru edukacyjnego, który odbył się 7 października br. za pośrednictwem naszej platformy wideo-konferencyjnej NETWORK TV. Temat wykładał oczywiście sam mistrz Paweł Borecki. Nagranie można już obejrzeć w sieci!

Paweł BoreckiPaweł Borecki

Bezwzględny mistrz marketingu sieciowego, niezrównany mówca i nauczyciel, przekazał nam bardzo cenne informacje edukacyjno-motywacyjne na temat biznesu MLM. Dowiedzieliśmy się dlaczego pomimo ogromnego potencjału nie osiągamy sukcesu, o jakim marzymy, dlaczego wysiłek i działania nie są skuteczne i nie przynoszą pożądanych rezultatów, ale przede wszystkim poznaliśmy prawidła prawdziwego sukcesu w MLM i zobaczyliśmy – TAK! Zobaczyliśmy klucz, który w biznesie jest wszystkim. Jak on wygląda? Sprawdź sam!  

Paweł BoreckiPaweł Borecki

Teraz nagrany materiał można obejrzeć i przeanalizować w Bazie Wiedzy – po zalogowaniu się na portalu społecznościowym Networkio.eu w tym miejscu:

„Kluczowe zasady profesjonalnego biznesu MLM”

Paweł Borecki jest autorem wielu artykułów z dziedziny budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Niezrównany mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Auror książki „Pułapki nie tylko w biznesie” (www.pulapkiwbiznesie.pl).

Mogą Cię również zainteresować