10 urodziny Centrum Odszkodowań DRB

przez Marek Wyrzychowski
2517 odsłony

16 maja 2015 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w legnickim hotelu Qubus, gdzie odbył się uroczysty bal z okazji 10 rocznicy działalności polskiej, prężnej firmy Centrum Odszkodowań DRB. To była impreza z wielką klasą i niezłą pompą…

ee

Jeśli w kwestii dziesiątych urodzin działającej w systemie MLM firmy Centrum Odszkodowań DRB przyjmiemy dziesięcio-punktową skalę ocen, która miałaby wyrazić jakość tego przedsięwzięcia, to naszym zdaniem z zamkniętymi oczami dajemy mu punktów jedenaście. Organizatorzy spisali się na medal. Piękna sala, profesjonalna oprawa artystyczna, świetne żarcie, ogromny, smaczny tort, ale przede wszystkim to, czego każdy po balu oczekuje – przednia zabawa przy dobrej muzyce do białego rana. Tak było.

Ale Centrum Odszkodowań DRB to przede wszystkim biznes więc od tej strony wszystko musiało się zacząć. Bal rozpoczęli zatem oficjalnymi przemówieniami założyciele i członkowie zarządu tego działającego w systemie network marketing projektu. Oto fragmenty ich wystąpień.

Arkadiusz Bochnak, prezes zarządu: – Dzisiaj jest wielkie święto wszystkich ludzi, którzy tworzą Centrum Odszkodowań DRB. Właśnie mija 10 lat funkcjonowania naszej firmy. Muszę Wam powiedzieć, że cała wizja i strategia, którą miałem 10 lat temu w głowie, w momencie, kiedy tworzyłem tę firmę, została do dnia dzisiejszego zrealizowana w stu procentach. Właśnie tak sobie kiedyś wyobrażałem ten biznes oraz ten bal. W pierwszym roku działalności nasze biuro miało 14 m² powierzchni. Dzisiaj mamy do dyspozycji dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 1100 m². W pierwszym roku zatrudnialiśmy w spółce 2 osoby. Dzisiaj w naszej centrali pracuje ponad 70 osób. Na początku współpracowało z nami 10 agentów, a teraz w całej Polsce działa już kilkanaście tysięcy agentów, menedżerów i dyrektorów. Dobrze pamiętam, jak cieszyłem się z pierwszego uzyskanego przez nas odszkodowania w wysokości 50 zł. Cieszyłem się jak dziecko, bo to był dowód na to, że ten biznes działa i możemy tym sposobem pomagać ludziom. Obecnie, najwyższe uzyskane przez nas odszkodowanie dla klienta to 2 mln 200 tys. zł. 10 lat temu musieliśmy korzystać z usług kancelarii zewnętrznych. Dzisiaj posiadamy własną Kancelarię Radców Prawnych, która profesjonalnie reprezentuje klientów na drodze sądowej. Z biegiem czasu świat zaczął zauważać nasz rozwój i nagradzać nas za pracę i wytrwałość. W 2008 roku zdobyliśmy Certyfikat Firma Fair Play, a potem przyznawano nam najważniejsze na polskim rynku nagrody – trzy Certyfikaty Solidna Firma, Srebrny Certyfikat Solidna Firma, Certyfikat Najwyższej Jakości Przetwarzania Danych Osobowych, Godło Firma Roku 2014, Certyfikat Wiarygodnej Firmy oraz tytuł Lidera Rynku 2015 – Najlepszej w Polsce firmy w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, a także tytuł Euro Leader 2015. To wielki sukces osiągnięty dzięki Wam. Bez Was nie byłoby tej firmy. Dlatego bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak wspaniałą współpracę. 

Jan Buzalewicz, wiceprezes zarządu: – Z racji piastowania mojego stanowiska i zadań, jakie realizuję w Centrum Odszkodowań DRB, które są bezpośrednio związane ze sprzedażą, chciałbym się z Wami podzielić moją wizją, którą możemy zrealizować w najbliższych latach. W mojej wyobraźni widzę kilkudziesięciu dyrektorów generalnych w pierwszej linii firmy. Widzę sto pięknych samochodów, które jeżdżą po Polsce i reklamują naszą firmę. Już widzę podwojenie w niedługim czasie liczby Waszych agentów i menedżerów, którzy pracują z nami, kształcą się, otwierają nowe możliwości i odnoszą kolejne sukcesy. Widzę tysiące godzin szkoleń, ale nie tylko w dużych miastach, lecz również w tych najmniejszych miejscowościach. Tak, aby za pomocą profesjonalnej edukacji każdy wiedział komu, jak, kiedy i po co nieść pomoc coraz większej rzeszy ludzi potrzebujących. Oczywiście nie będzie to możliwe bez Was. Dlatego dziękuję Wam bardzo za to, co zrobiliśmy i za to, co zrobimy w przyszłości.

Krzysztof Dribczak, wiceprezes zarządu: – Ten wieczór zmieni w naszej firmie bardzo dużo. Minęło 10 lat działalności DRB, ale przed nami nowe wyzwania i nowe kierunki rozwoju. Ostatnie 3 lata to potężny rozwój wnętrza firmy i kwestii związanych z jej funkcjonowaniem, organizacją. Jednak ważny jest też fakt, że coraz więcej się o nas mówi. Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni wśród społeczeństwa i towarzystw ubezpieczeniowych. Stoją przed nami nowe, ambitne cele i wyzwania związane z wprowadzaniem do sieci sprzedaży nowych produktów. Jeden z nich ujrzy światło dzienne już niebawem, a żeby działał sprawnie i wydajnie, musimy powołać specjalną grupę osób, która będzie odpowiedzialna za jego funkcjonowanie. Dlatego na miejscu będzie tutaj zacytowanie naszego ulubionego i znanego wszystkim hasła: "Spodziewajcie się niespodziewanego!”

Następnie prezesi uhonorowali przygotowanymi na tę okazję pięknymi statuetkami najlepszych menedżerów i pracowników firmy, dzięki którym wszyscy możemy obserwować tak interesujące – oczywiście wzrostowe – statystyki ekonomiczne dotyczące Centrum Odszkodowań DRB. Nagrodzeni zostali: Kamil Lisicki (tytuł „Lider 10-lecia DRB” za całokształt pracy twórczej), Piotr Warawko (tytuł „Lider 10-lecia DRB” za największą ilość zrealizowanych spraw indywidualnych i struktury), Mariusz Szura (tytuł „Heros 10-lecia DRB” za efektywność, zaangażowanie, a przy tym przełamywanie barier i schematów) oraz Małgorzata BatraniecMałgorzata Wielgus i Daniel Taraciński (tytuły „Pracownik 10-lecia DRB” za najdłuższy staż).

Eleganckimi statuetkami wyróżnieni zostali również goście specjalni balu: Ewa Pietrakowska z biura prezydenta miasta Legnicy, Marcin Swenderski – kierownik sekcji kontrolno-rozpoznawczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy oraz redaktor Maciej Maciejewski z „Network Magazynu” za dotychczasową współpracę i wspieranie rozwoju branży MLM na rynku odszkodowań.

Po tej niezwykle uroczystej części balu na salę wjechał potężny tort a po krótkiej konsumpcji konferansjer zapowiedział gwiazdę wieczoru i na scenie pojawił się zespół znanego wokalisty o pseudonimie Mrozu. Kapela zagrała swoje największe hity włącznie z tymi, które oblegają najwyższe pozycje wszelkich muzycznych list przebojów. Spektakl bardzo ukontentował ekipę DRB, wszyscy bawili się na parkiecie wybornie.

Firmie i jej wszystkim współpracownikom gratulujemy tak świetnych wyników i regularnego rozwoju. Życzymy kolejnych, tłustych i dostatnich 10 lat spokojnego funkcjonowania. A na koniec mamy jeszcze krótki reportaż filmowy, zrealizowany podczas tego balu:

Mogą Cię również zainteresować