Dynamiczne wzrosty. Szkolenie LAVYLITES w Ossie

przez Piotr Hoffmann

Ponad tysiąc żądnych informacji i wiedzy dystrybutorów, mnóstwo danych, faktów, wskazówek, nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Tak było na szkoleniu network marketingowej firmy LavyLites, które odbyło się 5 marca 2016 roku w hotelu Ossa.

ee

Gospodarzem spotkania i prowadzącym był Tomasz Klocek. Jako pierwszy przemawiał gość z Węgier – naukowiec, trener osobowości i sprzedaży, Atilla Tombácz, który przekazał nam wiele bardzo ważnych wskazówek dotyczących tego, jak w dzisiejszej dobie człowiek powinien dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Potem usłyszeliśmy kilka ciekawych historii, które pomimo tego, iż różniły się od siebie diametralnie, wszystkie miały takie samo zakończenie. O swoich życiowych przygodach w biznesie, które w konsekwencji doprowadziły ich do współpracy z tą firmą, opowiedzieli Ewa Cuper i Piotr Łopacki, Arkadiusz Jaskólski i jeden z najlepszych w Polsce liderów LavyLites – Przemysław Weiss oraz Danuta Hasiak i Tomasz Utko. Na koniec pierwszego panelu świetny wykład motywacyjny zaprezentował Mirosław Drzał.

Po obiedzie przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia. Na scenę wychodzili kolejno dystrybutorzy, którzy ostatnio zaliczyli najlepsze wyniki biznesowe i otrzymali nominacje na wyższe pozycje w planie marketingowym. Gratulacje składali im István Siska i Zoltan Berta. Kolejnym mówcą był redaktor naczelny „Nework Magazynu” Maciej Maciejewski, który mówił o MLM czyli bizniesie XXI wieku. Zoltan Berta to człowiek, dzięki któremu przedsięwzięcie LavyLites weszło na rynek polski, za co wdzięcznych jest mu wiele tysięcy osób, a konkretne wskazówki wypływające z osobistego doświadczenia dotyczące budowania biznesu MLM, jakie przekazał podczas swojej prelekcji, dobitnie świadczą o tym, że w swoim fachu jest mistrzem. Również w iście mistrzowskim stylu przemówił Zbigniew Utko. On już nas niczym nie zaskoczy. Zawsze, za każdym razem, kiedy ten facet wychodzi na scenę wiadomo, że usłyszymy przemówienie najwyższej klasy.

Bardzo ciekawy z punktu widzenia faktów i danych statystycznych był wykład Janky Csaba, dyrektora naczelnego LavyLites: – W 2015 roku Polska pod względem sprzedaży uplasowała się w naszej firmie na 4 miejscu. Sprzedaliście towar o wartości ok. 4 mln euro. W tym roku dynamika jest jeszcze większa. Tylko w zeszłym tygodniu dochód brutto LavyLites w Waszym kraju przekroczył 100 tys. euro, więc przypuszczam, że wyniki za rok 2016 będą dwa razy większe w stosunku do roku ubiegłego – mówił Janky Csaba. Na koniec wystąpił założyciel i właściciel LavyLites – Tibor Jakabovics.

Mogą Cię również zainteresować