K. Trawińska wyróżniona tytułem „Gwiazda Biznesu 2018”

przez Magdalena Sądel

Twórczyni i właścicielka marki perfum, kosmetyków do makijażu oraz pachnących środków czystości Prouvé – Katarzyna Trawińska, otrzymała prestiżowy tytuł „Gwiazdy Biznesu 2018”, przyznawany przez organizację Premier International Business Club.

Katarzyna TrawińskaKatarzyna Trawińska

Wrocławska bizneswoman z działającej w systemie MLM polskiej firmy Prouvé została wyróżniona za promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet na świecie oraz wybitne osiągnięcia w biznesie. Gala wręczenia statuetek „Gwiazd Biznesu” odbyła się 9 listopada 2018 roku na scenie Teatru Kamienica w Warszawie. Aż 20 kobiet biznesu z całego świata przybyło do Polski, by podzielić się swoim doświadczeniem, zainspirować do działania oraz świętować premierę kolejnego wydania książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Katarzyna Trawińska, która w zeszłym roku otrzymała tytuł „Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet”, teraz znów odniosła sukces – tym razem znalazła się w gronie wyróżnionych „Gwiazdą Biznesu”, skupiającym silne i przedsiębiorcze kobiety, które swoje biznesy rozwijają również na rynkach zagranicznych. W tegorocznej edycji książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie” znalazło się przesłanie Katarzyny Trawińskiej, kierowane do wszystkich kobiet, które planują rozpoczęcie własnego biznesu bądź marzą o międzynarodowym rozwoju swojej firmy.

„Jedna cienka nitka jest delikatna i łatwo ją przerwać. Ale setki nitek splecione w gruby sznur są mocne i odporne. To dlatego w Prouvé tak ważne są relacje. Szczere i trwałe dają siłę i pozytywną energię. Razem jesteśmy mocniejsi, mądrzejsi, odważniejsi. Wspólnie możemy osiągnąć więcej!” – napisała Katarzyna Trawińska. Podkreśliła ponadto, jak ważną rolę w przypadku sukcesu Prouvé odgrywają ambasadorki i partnerki marki: „Jesteście piękne, mądre, przedsiębiorcze, a Wasza kobieca siła wynika z umiejętności współpracy. Dziękuję, że każdego dnia wspólnie zmieniamy to, w jaki sposób są postrzegane kobiety i ich sukces w świecie biznesu”.

Zarówno dla Katarzyny Trawińskiej, jak i organizatorek gali „Gwiazd Biznesu” niezwykle istotna jest także społeczna odpowiedzialność biznesu i działalność charytatywna. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu uczestniczek projektu finansową pomoc otrzymali rodzice malutkiej Matyldy Klimowicz, która wymaga specjalistycznej, kosztownej operacji. Pomoc przekazana została również na konto Fundacji „Akogo?” prowadzonej przez znaną polską aktorkę filmową i teatralną Ewę Błaszczyk.

Katarzyna Trawińska znalazła się też na okładce Kalendarza Gwiazd na 2019 rok przygotowanego przez magazyn „Businesswoman&life” oraz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Kalendarz Gwiazd ukazał się już po raz ósmy, każdorazowo gromadząc uznane kobiety ze świata polskiego biznesu oraz popularne aktorki i piosenkarki, dla których działalność charytatywna jest istotnym elementem społecznej odpowiedzialności biznesu i sztuki. Tegoroczna edycja Kalendarza Gwiazd przyciągnęła m.in. takie postacie, jak Kasia Sokołowska, Ewa Kasprzyk, Anna Seniuk, Helena Norowicz czy Anna Samusionek. W tym elitarnym gronie znalazła się również Katarzyna Trawińska.

Mogą Cię również zainteresować