10 lat firmy Dr. Nona w Polsce

przez Marek Wyrzychowski
751 odsłony

5 czerwca br. byliśmy w Operze Krakowskiej, gdzie odbyła się uroczysta gala z okazji 10 lecia firmy Dr. Nona na rynku polskim. Na to jubileuszowe spotkanie przybyli założyciele – dr Nona Kuchina i Moshe Shneerson, dyrekcja oraz najlepsi dystrybutorzy firmy.

ee

W niepowtarzalnej scenerii Opery Krakowskiej byliśmy świadkami wielu ciekawych przemówień, a także wręczenia nieskończonej ilości nominacji i nagród dla najprężniej działających networkerów z Dr. Nony. W przerwach, przy porywającej choreografii, fascynujących, barwnych kostiumach i doskonałej muzyce, występował zespół artystów z niezwykle widowiskowej grupy rewiowej. Galę prowadzili znani dziennikarze – Monika Richardson i Maciej Orłoś.

Na początku spotkania na scenę wyszło znane naszym Czytelnikom z działalności Klubu TOP Liderów MLM, charyzmatyczne małżeństwo Natalii i Pawła Samarec. Powitali liderów Dr. Nony z poszczególnych miast Polski oraz gości z zagranicy: Niemiec, Austrii, Słowacji i Czech. Gromkimi brawami przywitano najwyżej uplasowanych w firmie sponsorów: Halinę Trojanowską, jednego z najlepszych specjalistów od network marketingu i motywacji – Igora Placa oraz, jak powiedziała Natalia, „mózg Dr. Nony“ – Włodzimierza Gierszanowa.

Następnie Maciej Orłoś przedstawił szczegółowy plan uroczystości, a Monika Richardson wygłosiła: – Drodzy Państwo. Na co dzień jesteście zapracowani i zabiegani, rzadko macie możliwość spotkania się w tak zacnym gronie. Dlatego dzisiaj będziemy Państwu na tej uroczystości dziękować za Waszą wspaniałą pracę. To, co Państwo robicie, to jest na prawdę wielka sztuka i dlatego na tej scenie wręczymy Wam dzisiaj w iście filmowym stylu wiele nagród. Będą to „Oscary Marketingu Sieciowego Dr. Nona“. Symbolem tych statuetek jest liczba 10. Nie tylko ze względu na dziesięciolecie działalności firmy w Polsce, lecz z powodu symbolicznego strzału w dziesiątkę przy wyborze firmy Dr. Nona – mówiła Richardson. Kiedy Maciej Orłoś poprosił na scenę założycieli Dr. Nona International LTD, prezydenta firmy Moshe Schnersona i dr Nonę Kuchinę, wszyscy dystrybutorzy przywitali ich owacjami na stojąco.

– Stworzyliśmy wspaniałą organizację, w której polska struktura plasuje się w czołówce liderów działających od lat w wielu krajach. To dzięki Wam mnóstwo osób na całym świecie dba o swoje zdrowie. To dzięki Wam, wiele osób na całym świecie może się cieszyć z dobrobytu. To z tego powodu nazwaliśmy nasz koncern „wielką miłością“. My daliśmy tylko przykład, a to Wy podjęliście wyzwanie, które realizujecie już 10 lat, a którego wynikiem jest dzisiejsze spotkanie. Były różne sytuacje. Były upadki, były wzloty, ale Wy potrafiliście pokonać wszystko. Dlatego z tego miejsca, teraz, dziękujemy Wam za ciężką pracę i życzymy wytrwałości oraz samych sukcesów na przyszłość – powiedział Moshe Schnerson.

Dziękowała również dr Nona Kuchina: – W ciągu 10 lat nasza firma udowodniła, że jest kolebką absolutnego zdrowia. Mamy produkty, w których skład wchodzą archibakterie, czyli komórki macierzyste na Ziemi, co już udowodnili naukowcy. Z tych komórek powstały wszystkie narządy w naszych organizmach. A przecież komórka macierzysta jest kodem absolutnego zdrowia. Jednak, nikt nie poznałby siły naszych produktów, gdyby nie Wy. Dlatego pięknie Wam wszystkim dziękuję, że zanieśliście zdrowie do tak wielu domów – mówiła Kuchina.

Przypomnijmy, że dr Nona Kuchina jest lekarzem, członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk, Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych, dyrektorem Laboratorium Naukowo-Badawczego Kliniki „Lenom”. Za swoje zasługi uhonorowana została tytułem „Kobieta Roku 2000” w Izraelu. W 2004 roku otrzymała złoty medal Rosyjskiego Funduszu Pokoju. Jej pracę i zasługi docenili osobistymi podziękowaniami m.in.: prezydent USA George Bush z żoną, burmistrz Nowego Jorku M. Bloomberg, senator Hillary Clinton, senator Carl Kruger.

Podczas gali wręczono ogromną liczbę nominacji na poszczególne, wyższe pozycje dystrybutorskie firmy, a menedżerów, którzy w ciągu ostatnich miesięcy osiągali najlepsze wyniki w tym MLM, uhonorowano pięknymi, pamiątkowymi statuetkami.

Obszerny fotoreportaż z tej uroczystości opublikujemy już w lipcowym wydaniu wersji drukowanej „Network Magazynu”. (Foto: Michał Świderski)

Mogą Cię również zainteresować