25 000 USD zebrane podczas biegu WIĘCEJ NIŻ WYŚCIG. Tak firma MONAT promuje integrację, zdrowie i filantropię

przez Maciej Maciejewski
554 odsłony

Działająca w systemie MLM firma MONAT Global zorganizowała już szóstą, doroczną imprezę sportową o nazwie „Więcej niż wyścig”. Bieg na dystansie 5 km odbył się w meksykańskim mieście Cancun, a przy jego okazji udało się zebrać ponad 25 000 USD dla młodzieży z problemami.

źródło: Pixabay

Wpływy z imprezy zostaną przeznaczone na specjalny program stypendiów edukacyjnych dla młodzieży, wspierany przez filantropijne ramię tej spółki MLM – MONAT Gratitude Foundation wraz z lokalną organizacją non-profit – Keeping Kids in School Project, która służy uczniom na terenie Meksyku.

W wyścigu wzięło udział ponad 3000 dystrybutorów współpracujących z firmą MONAT. – Każdy krok, jaki stawiamy w tym wyścigu, nie tylko przybliża nas do mety, ale także do lepszej przyszłości dla młodzieży na całym świecie – powiedział Lu Urdaneta, dyrektor generalny w MONAT Global i dyrektor generalny w MONAT Gratitude Foundation.

– Oprócz zgromadzenia w jednym miejscu naszych liderów i niezależnych sprzedawców, ten projekt służy szerszemu celowi… Pomagamy poprawić wyniki młodzieży z naszych społeczności. Jestem dumny ze wszystkich uczestników tego wyścigu, że robią coś dobrego dla siebie i innych ludzi, którzy mają problemy – dodał dyrektor.

Do tej pory Fundacja MONAT Gratitude przekazała już ponad 600 000 USD na ponad 40 programów edukacyjnych, skierowanych bezpośrednio do młodzieży. A wszystko w ramach programu dotacji o wartości 1 miliona USD, który spółka zainicjowała w roku 2022.

Mogą Cię również zainteresować