VI Konferencja Automobile Expert

przez Marek Wyrzychowski

W dniach 15-16 lutego 2014 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Piasecznie, gdzie odbyła się VI Konferencja spółki Automobile Expert. Spotkanie zorganizowano profesjonalnie, a przekazana współpracownikom firmy wiedza z pewnością zaowocuje dynamicznym wzrostem tego projektu, co bezpośrednio przełoży się również na wielu nowych, ukontentowanych Polaków, którzy biorąc udział w różnego rodzaju wypadkach, otrzymają teraz niezbędną pomoc w otrzymaniu należnego odszkodowania.

ee

Automobile Expert to młoda na network marketingowej scenie, polska firma z Częstochowy, która funkcjonowała już kilkanaście lat na rynku odszkodowań w systemie tradycyjnym. Niedawno zarząd spółki postanowił wykorzystać w swoich działaniach możliwości, jakie posiada model MLM i teraz z powodzeniem wdraża w swoje struktury idee oraz szanse jakie daje społeczeństwu marketing sieciowy.

Konferencję prowadzili Aneta Pielucha i Robert Jaworski. Spotkanie zaczęło się nietypowo i ostro, od nominacji i awansów w planie marketingowym. W ten sposób wyróżniono najlepszych menedżerów firmy, nagrodzono agentów i struktury, które zanotowały ostatnio na swoim koncie najlepsze wyniki pod względem ilości prowadzonych spraw odszkodowawczych. Po przerwie, w świetnym wykładzie motywacyjnym, wystąpiła Edyta Kowalczyk – wiceprezes Automobile Expert, a po niej głos zabrał Dariusz Przybylski. Po obiedzie w temacie „MLM. Biznes XXI wieku” wystąpił Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”. Piotr Kochański przemówił natomiast w obszernej prelekcji o pozyskiwaniu klientów, współpracowników, wyjaśnił uczestnikom spotkania wszelkie techniczne aspekty związane z pracą w odszkodowaniach przy wykorzystaniu modelu MLM objaśniając najdrobniejsze szczegóły i anomalia. Na koniec przemówił prezes zarządu Robert Kapczyński.  

ReklamaReklama

Drugiego dnia konferencję zaczęła Alicja Kusińska bardzo ważnym w odszkodowaniach tematem „Likwidacja”, a „Panelem administracyjnym” zajął się Mariusz Wróblewski. Następnie wysłuchaliśmy Arona Tobolskiego, który podjął się zagadnienia „SerVice”– Automobile Service. Po nim Agnieszka Pluta i Zbigniew Zysko poprowadzili panel „Koncert życzeń czyli czego agenci oczekują od firmy”. Konferencję zakończyli Edyta Kowalczyk i Robert Kapczyński ustalając plany i zobowiązania dla całej ekipy na kolejne 6 miesięcy.

Po powrocie do Częstochowy udało nam się zarejestrować do kamery ciekawy wywiad z kluczowymi osobami reprezentującymi przedsięwzięcie Automobile Expert. Wyemitujemy go na łamach naszego portalu już niebawem. (Foto: Maciej Maciejewski & Anna Michalak) 

Mogą Cię również zainteresować