Akademia NSA

przez Mieczysław Brzezicki
681 odsłony

Po szesnastu miesiącach obecności na polskim rynku, 9 października br. w katowickim hotelu Novotel, firma NSA zorganizowała swoją pierwszą, dwudniową Akademię, w której udział wzięli dystrybutorzy z Polski, Niemiec i Szwajcarii.

Forum medyczne
Forum medyczne

Na światowych rynkach network marketingowa firma NSA jest obecna od ponad 40 lat szczycąc się dobrą opinią zarówno wśród konsumentów, jak i menedżerów, którzy w oparciu o plan marketingowy NSA budują własny biznes MLM.

Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania

Uczestnicy seminarium bardzo entuzjastycznie przyjęli wystąpienie prezesa polskiego oddziału firmy Ernesto Hartoga, który przestawił cele, jakie koncern NSA chce osiągnąć w najbliższym czasie na rynku polskim. Wykład o potrzebie suplementacji, o produktach firmy NSA i ich historii poprowadził dr Marek Chmieliński, a w ciekawym forum medycznym na temat produktu Juice PLUS wzięli udział lekarze farmaceuci i stomatolog.

Akademia miała charakter nie tylko informacyjny, ale również szkoleniowy. Będziemy uważnie przyglądać się rozwojowi firmy NSA w Polsce. Życzymy sukcesu.

Mogą Cię również zainteresować