Akuna na Mazurach. Seminarium szkoleniowe struktury Jana Brykczyńskiego

przez Marek Wyrzychowski
603 odsłony

Tuż nieopodal jeziora Śniardwy w malowniczym miasteczku Mikołajki (Hotel Gołębiewski) znaleźliśmy się z naszym reporterskim zoomem w dniach 25-26 kwietnia 2009 roku.

Atmosfera była tak gorąca, a okolice tak piękne, że pomimo 10 godzinnej walki po „nowoczesnych” polskich drogach w jedną stronę, jeszcze dzisiaj jesteśmy poruszeni od tego wszystkiego, cośmy tam przeżyli.

Same newsy

Pierwszego dnia mieliśmy okazję usłyszeć wykład „Ogród Natury”, który przygotował i poprowadził dr Piotr Kardasz. Następnie, rok działania infolinii w Akunie podsumowała dr Iwona Jakubczak, a o tym, co nowego firma zrobiła ostatnio i jakie projekty zamierza wprowadzić w życie niebawem, mówił jej prokurent  Marek Dudzik:

– Niedawno rozpoczęliśmy cykl warsztatów szkoleniowych pod nazwą „Akuna Leadership Academy”. Są to spotkania dla networkerów, którzy pragną kształtować prawidłowy wizerunek swoich struktur. Wkrótce będziecie mogli zaobserwować wielkie zmiany, jakie firma wprowadzi dla Was również na stronie internetowej. Dodamy nowe, profesjonalne narzędzia, które pomogą wszystkim w codziennej pracy.  

Historie nietuzinkowe

Po Marku na scenie pojawił się redaktor naczelny „Network Magazynu” – Maciej Maciejewski, aby zaprezentować swój autorski wykład, zatytułowany „Marketing sieciowy, czyli biznes równych szans, jako alternatywa na: bezrobocie, niewolniczy system pracy etatowej, inne drogie biznesy, a nawet „kryzys.”

Po przerwie głos zabrali „rodzice” wszystkich polskich Akunowiczów, jak zwykle świetni na scenie, Leokadia i Janusz Gabryniewscy, którzy mówili o tym, iż „Network jest szansą dla każdego”. Z kolei historię swojego sukcesu w MLM opowiedzieli Lidia Szostak i Robert Cieślik oraz Wioletta Grzybowska i Mariusz Biskupski. Potem przez godzinę odbywały się nominacje na różne pozycje menedżerskie Akuny, a wieczorem odbył się uroczysty bankiet, w trakcie którego byliśmy świadkami publicznych oświadczyn pary młodych Akunowiczów. Kto, wie? Może nasz reporterski zoom niebawem zagości na networkowym weselu?

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

Mogą Cię również zainteresować