Akuna na Mazurach

przez Marek Wyrzychowski
820 odsłony

Tuż nieopodal jeziora Śniardwy w Mikołajkach (hotel Gołębiewski) znaleźliśmy się z naszym reporterskim zoomem w dniach 25-26 kwietnia 2009 roku. Odbyło się tam świetne, wielkie szkolenie.

ee

Atmosfera była tak gorąca, a okolice tak piękne, że pomimo 10 godzinnej walki po nowoczesnych polskich drogach w jedną stronę, jeszcze dzisiaj jesteśmy poruszeni od tego wszystkiego, cośmy tam przeżyli. Pierwszego dnia mieliśmy okazję usłyszeć wykład „Ogród Natury”, który przygotował i poprowadził dr Piotr Kardasz. Następnie rok działania infolinii w Akunie podsumowała dr Iwona Jakubczak, a o tym, co nowego zamierza firma niebawem wprowadzić w życie, mówił jej prokurent – Marek Dudzik. Po nim na scenie pojawił się redaktor naczelny „Network Magazynu” – Maciej Maciejewski, aby zaprezentować swój autorski wykład, zatytułowany „Marketing sieciowy, czyli biznes równych szans, jako alternatywa na: bezrobocie, niewolniczy system pracy etatowej, inne drogie biznesy, a nawet „kryzys”…

Po przerwie głos zabrali jak zwykle świetni – Leokadia i Janusz Gabryniewscy, którzy mówili o tym, że „Network jest szansą dla każdego”. Z kolei historię swojego sukcesu w MLM opowiedzieli – Lidia Szostak i Robert Cieślik. Potem przez godzinę odbywały się nominacje na różne pozycje menedżerskie Akuny. Wieczorem odbył się uroczysty bankiet.

Na złapanie choćby krzty oddechu nie pozwolił Akunowiczom Jan Brykczyński, który drugiego dnia z samego rana zaprezentował wykład pt.: „Zespół – System – Standardy”. Tuż po nim sala powitała na scenie kolejnych wiceprezydentów: Teodor Małek uczył „Jak promować?”, a Paweł Borecki, jak przystało na fachowca od MLM, wyjaśnił wszystkim „O co tu tak naprawdę chodzi”. Swoje nietuzinkowe historie związane z Akuną i marketingiem sieciowym opowiedzieli również – Wioletta Grzybowska i Mariusz Biskupski. Na zakończenie programu wystąpił mistrz ceremonii, wiceprezydent – Marek Wawrzeńczyk. Obszerny fotoreportaż z tej imprezy ukaże się już w lipcowym „Network Magazynie”.

Mogą Cię również zainteresować