Biznes Farmasi startuje w Niemczech

przez Maciej Maciejewski
1237 odsłony

Firma Farmasi z siedzibą główną w Turcji ogłosiła, że rozszerzyła swoją działalność na Niemcy. Nowi dystrybutorzy z Niemiec dołączą teraz do grupy ponad 4 milionów osób już budujących ten system MLM, którzy pracują na całym świecie w 29 krajach.

źródło: Pixabay

– Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozszerzenia zasięgu naszego biznesu MLM i udostępnienia naszych niesamowitych produktów mieszkańcom Niemiec. Nieustannie pracujemy nad zmianą życia ludzi i niebawem staniemy się czołową marką nie tylko w Europie, ale na całym świecie – powiedział Sinan Tina, dyrektor generalny Farmasi North America.

Firma Farmasi, która powstała 70 lat temu w Stambule, od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie urody. Jest również wysoko w rankingach sektora sprzedaż bezpośrednia & marketing sieciowy, dostarczając zaufane produkty milionom konsumentów na całym świecie. Ta firma MLM jest obecna w 29 krajach, zatrudnia 1500 osób i ma około 4 miliony dystrybutorów. Więcej informacji w tym miejscu: „FARMASI – historia, możliwości, plany na przyszłość”.

Mogą Cię również zainteresować