Bogaty ojciec na dzień dziecka

przez Piotr Hoffmann
630 odsłony

Rok 2010 jest wciąż łaskawy dla polskich networkerów. Jeszcze nie opadły emocje po majowej wizycie Briana Tracy a tu wielkimi krokami zbliża się spotkanie z Robertem i Kim Kiyosaki.

Odbędzie się ono już bardzo niedługo bo 1 czerwca. Na spotkaniu Robert opowie o czterech czynnikach, które sprawiają, że ludzie pozostają biedni oraz jak je można wykorzystać, żeby przetrwać kryzys i powiększyć swój majątek. Robert będzie również mówił o 8 finansowych świętych krowach, na podstawie filmu dokumentalnego, który właśnie nakręcił. Skrót filmu jest dostępny tutaj:

Na spotkaniu pojawią się też Doradcy Bogatego Ojca: Ken McElroy (nieruchomości) i Tom Wheelwright (podatki). Swojej obecności jeszcze nie potwierdził Michael Maloney (złoto i srebro).

Pierwsza część spotkania (ok. 80 min.) będzie transmitowana przez Vidnet. Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna. Za to ekskluzywne spotkanie online trzeba zapłacić niecałe 48 zł. Będzie to jedyna możliwość uczestniczenia w tym zamkniętym spotkaniu, na które nie można kupić biletów. Oczywiście całość będzie tłumaczona na język polski.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM WYDARZENIU ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ!

Czas kryzysu jest czasem wielkich szans, już 1 czerwca Robert Kiyosaki oraz jego doradcy pomogą zwiększyć swoje umiejętności związane z pieniędzmi tak, aby ten czas maksymalnie wykorzystać.

Mogą Cię również zainteresować