Bogumiła Sroka z Forever nagrodzona!

przez Maciej Maciejewski

2 lutego 2011 roku w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego w Warszawie odbyła się uroczysta „Gala Przedsiębiorczości”, podczas której uhonorowana została Bogumiła Sroka współpracująca z firmą Forever Living Products Poland.

ee

W uroczystości m.in. udział wzięli prezydent Rzeczypospolitej Polski Bronisław Komorowski, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka, minister Olgierd Dziekoński oraz doradca prezydenta RP Jan Lityński. Podczas gali wręczone zostały statuetki i dyplomy laureatom VII edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Wśród uhonorowanych osób znalazła się Bogumiła Sroka, która buduje swój biznes we współpracy z firmą Forever Living Products Poland. Bogumiła jest również członkiem zainicjowanego przez „Network Magazyn” elitarnego Klubu TOP Liderów MLM.

Program „Dzień Przedsiębiorczości” jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Spośród 19 tysięcy firm, instytucji i urzędów nagrodzonych zostało tylko 27, w tym Bogumiła Sroka, która na spotkaniach z młodzieżą promuje pracę w systemie multi level marketingu. Droga Bogusiu. W podziękowaniu za Twoją pracę na rzecz promocji branży wśród społeczeństwa nasza redakcja ściąga w tym momencie czapki z głów. Gratulacje!

Mogą Cię również zainteresować