Chcesz zadbać o swoją przyszłość? Oto sposób na dochodowy biznes

przez Maciej Maciejewski
1042 odsłony

Pieniądze to nie wszystko. Nie są w życiu najważniejsze, ale bez nich ani rusz. To jest fakt bezdyskusyjny. Ludzie muszą zarabiać. Podczas każdego kryzysu szukają intratnych, ciekawych rozwiązań, aby utrzymać swoje rodziny. Trzeba znaleźć dobrą firmę, partnera, który pozwoli zarobić godne pieniądze. Trzeba wybrać stabilną, profesjonalną spółkę poruszającą się w intratnej dziedzinie, która posiada plany rozwojowe na wiele lat. Dziś pokażemy Wam taki biznes.

Solartime Partner Club to projekt, który powstał w wyniku konsekwentnego, 13 letniego działania spółki Solartime. Od początku istnienia firma działa tylko w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Za sukcesem spółki stoi wiele różnorodnych działań, które razem tworzą efektywną całość. Analiza strategiczna, szeroka koncepcja kreatywna, a także przemyślane, biznesowe działania zarządu – to wszystko przekłada się na rozwój oraz rozpoznawalność marki Solartime.

Dlaczego Odnawialne Źródła Energii?

– Zawsze wierzyłem, że OZE to sektor, w który warto inwestować. Nie chodzi tutaj tylko o aspekty finansowe, a przede wszystkim o ekologię i korzyści płynące ze stosowania promowanych przez nas rozwiązań. Zawsze chciałem mieć wpływ na przyszłość kolejnych pokoleń i stawiać na młodych ludzi. Oczywiście zależało mi też, aby umożliwić dobry start w życie moim dzieciom i zapewnić bezpieczeństwo mojej rodzinie – mówi Paweł Mierzwa, prezes Solartime Sp. z o.o.

Kilkunastoletnie doświadczenie i milionowe obroty

Solartime to 13 lat intensywnych działań, ponad 28 tysięcy zadowolonych klientów i milionowe obroty. To wyszkolona kadra specjalistów, która bacznie czuwa nad realizacją kontraktów. Firma stawia na doświadczenie, jakość i utrzymanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami.

– Mój skromny, mały pomysł na życie, przerodził się w międzynarodowy sukces. Kilka oddziałów w Polsce, filia w USA, milionowe obroty, liczne realizacje gminne – nagle kilkuosobowa firma urosła w przedsiębiorstwo, które zatrudnia obecnie ponad 300 osób – podkreśla Paweł Mierzwa.

Solartime Partner Club to nie tylko czysty biznes

Za wszystkim stoi potrzeba zrobienia czegoś dobrego dla środowiska i kolejnych pokoleń, a także chęć nieustannego rozwoju. Solartime Partner Club to możliwość współpracy z kompetentną, polską firmą o międzynarodowym zasięgu. Partnerstwo z Solartime daje satysfakcję finansową oraz możliwość współtworzenia zdrowego i ekologicznego świata.

– Od wielu lat działamy na wielką, globalną skalę – dzięki znajomości rynku amerykańskiego możemy eksperymentować i wyprzedzać w działaniu inne firmy z branży. Przykładem może być stosowana w Solartime Partner Club forma dystrybucji, opierająca się na sprzedaży bezpośredniej, która idealnie sprawdziła się w naszym amerykańskim oddziale – wspomina prezes.

Oszczędności dla klientów i duże możliwości dla partnerów

Solartime to oszczędności dla klientów i duże możliwości finansowe dla współpracowników. Każdy czerpie korzyści, a dodatkowo można mieć realny wpływ na jakość życia przyszłych pokoleń. Od samego początku firmie zależy na jakości, dlatego korzysta z niemieckich komponentów. Posiada stałe stany magazynowe, żeby móc na bieżąco realizować zobowiązania.

Stabilna pozycja firmy Solartime na Polskim rynku OZE potwierdziła, że obrana strategia rozwoju spółki to słuszna droga i należy ją kontynuować. Już od 13 lat projekt ten konsekwentnie dąży do celu i bije rekordy sprzedaży.

Dołącz do  mocnego i stabilnego zespołu.

Wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Kontakt:  

e-mail: [email protected]

tel. + 48 515 155 888

Ze słonecznymi pozdrowieniami

Zarząd Solartime

Mogą Cię również zainteresować