Coś dla młodych przedsiębiorców!

przez Maciej Badowski

Od 28 marca do 1 kwietnia 2011 roku w Krakowie odbędzie się VIII edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. To udział osiemnastu ośrodków akademickich, pięć dni atrakcji i kilkadziesiąt bezpłatnych szkoleń.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

Celem Festiwalu jest Rozwój Osobisty uczestników poprzez umożliwienie im dostępu do kilkudziesięciu, całkowicie darmowych szkoleń. Zapoznają się oni ze specyfiką funkcjonowania przedsiębiorstw w polskich warunkach gospodarczych, nauczą się jak założyć własną firmę, wezmą udział w warsztatach certyfikowanych oraz szkoleniach, zaznajomią się z metodami zarządzania projektami, rozwiną swoje umiejętności interpersonalne, a postawieni w sytuacjach problemowych nauczą się twórczego ich rozwiązywania i myślenia pozbawionego stereotypów.

Na przybyłych czekać będą niesamowite atrakcje w postaci nietuzinkowych gości specjalnych, występów artystycznych i innych niespodzianek. Będzie to godne otwarcie tygodniowego święta przedsiębiorczości. Informacje o poszczególnych szkoleniach oraz zapisy na nie pojawią się na stronie www.festiwalboss.pl.

Patronat Honorowy nad krakowską edycją Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS objęli rektorzy Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Rolniczego, Izba Coachingowa, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Małopolski Urząd Wojewódzki. Partnerem instytucjonalnym jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na facebookowym fan page’u krakowskiej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS można śledzić postępy w przygotowaniach do tego przedsięwzięcia, zapoznawać się z kolejnymi eventami w ramach kampanii promocyjnej i co najważniejsze, brać w nich udział.

Mogą Cię również zainteresować