Czy potrzebujesz szkoleń motywacyjnych?

przez Piotr Hoffmann

Ostatnio polski rynek szkoleniowo-motywacyjny rozrósł się do niebotycznych rozmiarów. Mam wrażenie, że pęka już w szwach od świeżo upieczonych, wyłaniających się znikąd super extra spikerów, samozwańczych guru, coachów i innej maści „zwyciemzców”, a ludzie pragnący porządnej edukacji…

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Mają nie lada problem. Dlaczego? Bo każdy polski weekend jest tak naszpikowany różnego rodzaju wydarzeniami o charakterze szkoleniowym, że nie wiadomo, na co się zdecydować. Obecnie branża ta oferuje bardzo dużą ilość różnych spotkań, programów, eventów motywacyjnych. Jak to wszystko wpływa na Twój rozwój? Czy faktycznie Twoja sytuacja zawodowa, finansowa ulega poprawie, dzięki uczestnictwu w tego typu szkoleniach?

Ciekawą koncepcję na ten temat zaprezentował Ireneusz Tomczyk. Zdaniem autora tego nagrania warto uczestniczyć przede wszystkim w szkoleniach fachowych, a motywacyjne traktować jako… „dodatek”.

Ireneusz Tomczyk jest dyrektorem krajowym w OVB Allfinanz. Prowadzi biznes na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski. Z branżą finansową związany jest od 1999 roku, wypromował wielu samodzielnych liderów. Jego zespół obsługuje ponad 13 000 klientów. Prowadzi program Biznes Inspirator.

Mogą Cię również zainteresować