Darmowe szkolenie na Vidnecie!

przez Piotr Hoffmann
2283 odsłony

Już w najbliższy czwartek o 19 za pośrednictwem platformy Vidnet będzie można wziąć udział w wyjątkowym szkoleniu. Kamila Molińska, współautorka wydanej niedawno książki „Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy” będzie opowiadała o istocie multi-level-marketingu.


Jej świeże spojrzenie, pokazujące ten biznes z zupełnie innej niż dotąd strony skłoni zapewne uczestników do refleksji, a przede wszystkim zmusi do działania. Kamila Molińska jest bowiem przede wszystkim coachem – jej zadaniem jest więc szlifowanie wewnętrznego diamentu, jakie każdy z nas nosi w sobie. Będzie można przekonać się o tym… na własnej skórze już w najbliższy czwartek podczas szkolenia.

Jaki sposób zarabiania na życie wybrać? Kamila Molińska z wdziękiem publicystki i wnikliwością psychologa opowie, jak rozwiązać ten dylemat i osiągnąć sukces.

Jej kariera jest doskonałym przykładem, jakie powodzenie można osiągnąć dzięki marketingowi sieciowemu. Od wielu lat bowiem współpracuje z firmą Oriflame Cosmetics. Jej zespół liczy 3500 konsultantów i generuje obrót około 10 mln zł rocznie. Prowadzi również firmę Molińska Business Coaching oraz pracuje charytatywnie w Fundacji Oriflame Dzieciom, kwestując na rzecz dziecięcych marzeń.

Wystąpienie Kamili Molińskiej będzie szczególnie inspirujące dla osób, które nie są adeptami MLM, jeśli macie więc znajomych, którzy wahają się czy zająć się marketingiem sieciowym, koniecznie ich zaproście.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wejść w czwartek 11 marca br. do pokoju konferencyjnego. Będzie otwarty już od 18.00 transmisja na żywo zacznie się o 19.00. Odnośnik do pokoju konferencyjnego będzie dostępny pod adresem www.vidnet.pl/spotkaniaspecjalne

Transmisja możliwa będzie dzięki platformie Vidnet — narzędziu umożliwiającym prowadzenia szkoleń i wykładów online, nawet dla kilkuset osób jednocześnie!

UWAGA, ZMIANA! Pokój konferencyjny będzie otwarty od 18.40

Mogą Cię również zainteresować