Diamentowa sobota

przez Marek Wyrzychowski

4 września br. we wrocławskiej siedzibie firmy FM GROUP odbyło się seminarium szkoleniowe struktury Wacława Pieciułko – menedżera znajdującego się w tym biznesie MLM na pozycji diamentowej orchidei.

Wacław Pieciułko jest od niedawna członkiem zainicjowanego przez „Network Magazyn” Klubu TOP Liderów MLM. Na dzień dzisiejszy w firmie FM zbudował jedną z największych struktur, która liczy ok. 152 000 osób z obrotem (w zależności od miesiąca) od 7 do 14 mln zł netto miesięcznie.


Powitaniem gości rozpoczął seminarium najmłodszy networker w rodzinie, czyli Robert Pieciułko, który prawdopodobnie, jeśli w dalszym ciągu będzie pracował tak, jak do tej pory, niebawem przeskoczy ojca w wynikach biznesowych. Następnie Rafał Wyszomirski przedstawił prezentację biznesową i zaprezentował nowy film o korporacji, który z pewnością będzie teraz pomagał wszystkim menedżerom w promowaniu firmy i możliwości, jakie daje ona społeczeństwu. Mariusz Stężały porównał w swoim wykładzie najpopularniejsze systemy, jakie mamy dzisiaj do zarabiania pieniędzy – etat, biznes tradycyjny i marketing sieciowy.

Robert Pieciułko
Robert Pieciułko

Po krótkiej przerwie miał miejsce wykład Roberta Pieciułko „Pierwsze kroki – system MLM”. Z kolei Tomek Wiewióra poruszył temat „Jakie jest nasze nastawienie na sukces”, a znany już naszym Czytelnikom Szymon Gruszka, szkoleniowiec firmy FM, mówił o „Fundamentach dystrybutora”. Łukasz Ogrodnik z FM Mobile przedstawił z kolei wszystkie najnowsze zagadnienia związane z telekomunikacyjną stroną działalności firmy. Po nim, Piotr Kalbarczyk opowiedział o swojej historii, w jaki sposób działając w FM wypracował własnego Mercedesa, a Zbyszek Gawłowski pochwalił się w temacie – „Jak ja to robię”. Po przemówieniu Beaty Kondratowicz zatytułowanym „Zarabiaj codziennie z FM GROUP” przyszła kolej na Wacława Pieciułko, który młodym adeptom sztuki MLM przekazał cenne informacje z zakresu „Jak pracować na swój finansowy sukces”. Podziękowaniami, podsumowaniem seminarium i zaproszeniem wszystkich networkerów na kolejne spotkanie, zakończył Robert Pieciułko.

Mogą Cię również zainteresować