Difference Between Artist Biography And Artist Statement How Do You Address A Cover Letter When You Don't Know The Name Literature Write Essay How To Write An Art Critique Essay All Girl Code Topics For Persuasive Essays

Drugi Bieg Souvre – 11 000 zł w puli nagród

przez Katarzyna Wagner

10 czerwca br. amatorzy sportów biegowych z całej Polski drugi raz spotkają się na starcie Biegu Souvre w Inowrocławiu – mieście uzdrowiskowym, aby przemierzyć jeden z dystansów: 5 km lub 10 km. Network Magazyn został patronem medialnym tego interesującego wydarzenia.

Cieszące się wielkim zainteresowaniem nie tylko w branży MLM wydarzenie Bieg Souvre w Inowrocławiu adresowane jest do wszystkich, bez względu na wiek – zarówno tych, którzy na co dzień trenują, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Zobacz jak wyglądała pierwsza edycja tego przedsięwzięcia:

Zdrowa rywalizacja

Po raz kolejny organizatorzy przygotowali dla zawodników dwie trasy: na dystansie 5 km oraz 10 km. – Aby wziąć udział w Biegu Souvre i mieć pewność, że medal trafi w Twoje ręce, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://www.bieg-souvre.pl – powiedziała nam Joanna Stochmal, koordynatorka projektu. Start i meta biegu zlokalizowane są na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu przy ul. Wierzbińskiego 2. Trasa posiadająca atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki przebiegać będzie alejkami Parku Solankowego.

Pakiety startowe

10 czerwca – już dziś zarezerwuj sobie ten termin, aby w sympatycznym gronie amatorów sportów biegowych, w pięknych okolicznościach przyrody, spędzić aktywny dzień. A kto wie? Być może odnieść kolejny sukces życiowy? Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę, pobiegowy posiłek, gadżety od sponsorów, a w przypadku Pakietu VIP – wyjątkowy upominek w postaci naturalnego suplementu diety Souvre Na Stawy. Pakiet Standardowy kosztuje 45 zł, natomiast Pakiet VIP – 99 zł. Oto zwycięzcy pierwszej edycji biegu:

Pobiegniemy z pomocą

Biegaczom, oprócz udziału w zdrowej rywalizacji, przyświecać będzie szczytna idea. – Cel jest wielki! Oprócz ogromnej dawki endorfin i celebrowania biegowego święta, będzie nam towarzyszyła jeszcze jedna misja – w tym roku pomagamy dzieciakom z domów dziecka oraz osobom z rozległymi poparzeniami ciała, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Dodam, że wydarzenie organizowane jest przez Fundację Souvre, której celem jest nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia, ale również niesienie pomocy potrzebującym – dodała Joanna Stochmal.

11 000 zł w puli nagród

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w następujących kategoriach biegowych: biegi dla dzieci na 100 m, 400 m i 800 m (bezpłatne zapisy na biegi dla dzieci prowadzone będą w dniu zawodów) oraz biegi główne na 5 km i 10 km (rejestracja online). Na uczestników czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. A jest o co powalczyć – w puli nagród jest aż 11 000 zł! Za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji Partnerów Souvre do wygrania jest wycieczka zagraniczna z okazji III Rocznicy firmy Souvre Internationale, która odbędzie się w połowie 2019 roku. Ponadto organizatorzy przewidzieli nagrody za kolejne, dalsze lokaty.

Aby być na bieżąco, warto śledzić wydarzenie II Bieg Souvre na Facebooku. Więcej szczegółów, formularz oraz dane kontaktowe do organizatorów znajdują się na stronie: www.bieg-souvre.pl.

Mogą Cię również zainteresować