DUOLIFE FOUNDERS CLUB – program motywacyjny z jachtem w roli głównej

przez Maciej Maciejewski
1194 odsłony

Programy motywacyjne w marketingu wielopoziomowym to ważny element wpływający na dobre wyniki partnerów biznesowych. To m.in. dzięki nim firmy MLM mogą pochwalić się wysokimi obrotami i przyciągają do siebie nowych współpracowników. Jednym z ciekawszych programów motywacyjnych w branży MLM jest FOUNDERS CLUB, który oferuje firma DUOLIFE.

Wszystko zaczęło się na Malcie

To właśnie na tej małej wyspie po środku gorącego Morza Adriatyckiego współzałożyciele DUOLIFE SA zdecydowali, że kupią jacht i powołają do życia program DUOLIFE FOUNDERS CLUB. Jak mówi prezes zarządu spółki Bartosz Królikowski: „Stwierdziliśmy, że to będzie fantastyczne miejsce do tego, żeby zapraszać tutaj liderów i spędzać z nimi czas”. I stało się! Jacht został kupiony, a marzenie współzałożycieli DUOLIFE zostało urzeczywistnione.

Ideą, jaka stoi za DUOLIFE FOUNDERS CLUB, jest integracja z członkami Klubu DUOLIFE i docenienie ich ciężkiej pracy. To właśnie na luksusowym DUOLIFE YACHT współzałożyciele i liderzy mają okazję poznać się osobiście, miło spędzić razem czas i prowadzić ze sobą inspirujące rozmowy, które pozwolą klubowiczom iść cały czas do przodu.

Nie na zdalnych konferencjach, nie przelotnie w trakcie firmowych eventów, a obok siebie, na żywo, w pięknych okolicznościach natury. To właśnie definiuje siłę, jaka tkwi w tym programie.

DUOLIFE FOUNDERS CLUB ma inspirować i aktywizować do działania. Jak stwierdziła Beata Kapcewicz, międzynarodowy mówca i trener, mentor odważnych marek: „Tak sobie myślę, że jeżeli klubowicze zobaczą swojego kolegę lub lidera na takim jachcie, to będzie iskra inspiracji do tego, żeby marzyć, aby sięgać po więcej, by zdobywać nowe kwalifikacje i na nowo odważyć się marzyć”.

Te słowa chyba najlepiej podsumowują czym jest DUOLIFE FOUNDERS CLUB i jakie intencje motywowały twórców tego programu. Idea człowieka w centrum uwagi, chęć integracji, inspiracja do spełniania swoich marzeń oraz poszerzanie kompetencji to główne założenia DUOLIFE FOUNDERS CLUB.

Luksusowy rejs na Morzu Śródziemnym

Idea DUOLIFE FOUNDERS CLUB narodziła się wśród fal Morza Adriatyckiego i również tam jest kontynuowana. Luksusowa jednostka DUOLIFE YACHT zacumowana jest u skalistych wybrzeży Chorwacji i to tam mają miejsce rejsy w ramach DUOLIFE FOUNDERS CLUB.

Program przeznaczony jest dla najlepszych i najbardziej aktywnych liderów klubu DUOLIFE. Aby dostać się do DUOLIFE FOUNDERS CLUB należy przejść przez proces kwalifikacji. Jest to bodziec do ciężkiej pracy, zwiększania swoich wyników oraz kompetencji. Wymaga to rzecz jasna wiele czasu, wyrzeczeń i poświęceń. Na mecie czeka jednak nagroda w postaci niezapomnianego rejsu ze współzałożycielami firmy.

DUOLIFE YACHT spełnia wszystkie definicje wygody i luksusu. Klubowicze, którzy biorą udział w DUOLIFE FOUNDERS CLUB powitani są na specjalnym welcome drinku. Następnie stąpając po czerwonym dywanie, udają się na jacht. Tam czekają na nich specjalne upominki wraz z brandowanymi ubraniami.

W trakcie rejsu nad zadowoleniem i komfortem uczestników czuwa 3-osobowa załoga. Na pokładzie serwowane są drinki, przekąski oraz przepyszne dania regionalnej kuchni. Sam rejs trwa 4 dni i odbywa się u pięknych wybrzeży Chorwacji. Pyszne jedzenie, rodzinna atmosfera i luksusowy jacht sprzyjają wielu ciekawym, merytorycznym dyskusjom, wspólnej zabawie i celebracji… życia.

Zarząd DUOLIFE SA oraz uczestnicy programu mają okazję się poznać, wymienić doświadczeniami oraz inspirować wzajemnie po to, aby jeszcze ciężej pracować, a co za tym idzie, jeszcze radośniej celebrować wspólne chwile podczas kolejnych wspólnych rejsów.

Ocean możliwości dla nowych klubowiczów

Programy motywacyjne pokroju DUOLIFE FOUNDERS CLUB zwiększają wiarygodność i atrakcyjność spółki w oczach nowych klubowiczów. Mają oni okazję zobaczyć, że już od pierwszego dnia w firmie, stoi przed nimi szansa wzięcia udziału w czymś wyjątkowym, a ich ciężka praca zostanie nagrodzona.

Widząc perspektywę luksusowego rejsu w gronie najlepszych liderów oraz współzałożycieli DUOLIFE SA, nowy klubowicz od samego początku ma motywację do działania i zwiększania swoich obrotów. Warto w tym miejscu przytoczyć słowa Łukasza Godynia, wiceprezesa zarządu DUOLIFE SA, który stwierdził: „Od początku marzyliśmy o tym, aby w taki sposób zmieniać ludziom życie, żeby poszerzać horyzonty, zmieniać perspektywę, pokazywać ten ocean możliwości, które daje im DUOLIFE i to, co robimy”.

Takie słowa i nagrody w postaci DUOLIFE FOUNDERS CLUB są dostatecznymi motywatorami, aby zacząć swoją przygodę z marketingiem wielopoziomowym.

Mogą Cię również zainteresować