DUOLIFE SA i Politechnika Krakowska: Nowa Era Innowacji

przez Maciej Maciejewski
477 odsłony

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością, która napawa nas ogromną dumą. Firma DUOLIFE SA rozpoczyna strategiczną współpracę z Politechniką Krakowską, dzięki której w przyszłości na rynek trafią innowacyjne, opatentowane produkty.

Transfer wiedzy i technologii oraz wybitny zespół naukowców tej jednej z czołowych uczelni w kraju, gwarantuje nam dostęp do najwyższej jakości rozwiązań i patentów. W ramach współpracy powstanie w przyszłości nowa linia produktów sygnowanych znakiem jakości „Powered by PK”.  

Dzięki tej strategicznej kooperacji spółka DUOLIFE będzie mogła oferować swoim klientom produkty, które nie tylko będą spełniały najwyższe standardy jakości, ale również wyróżnią się na tle konkurencji nowoczesnymi technologiami i unikalnymi rozwiązaniami.

To ważny krok w kierunku dalszego rozwoju firmy i poszerzenia jej oferty o bezkonkurencyjne produkty najwyższej klasy. To również bardzo ważny punkt na mapie wyznaczania nowych standardów w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.

Mogą Cię również zainteresować