Firma Mary Kay została uznana przez Deloitte najlepiej zarządzaną spółką w USA

przez Maciej Maciejewski
1113 odsłony

Kosmetyczny, poruszający się w systemie network marketingu koncern Mary Kay Inc. został wybrany najlepiej zarządzaną firmą w Stanach Zjednoczonych za rok 2022 w specjalistycznym programie zainicjowanym przez Deloitte Private i The Wall Street Journal.

źródło: Pixabay

Uhonorowane w tej grupie są prywatne amerykańskie firmy, które „zademonstrowały doskonałość w strategicznym planowaniu i realizacji, zobowiązanie do napędzania swoich spółek do rozwoju poprzez ustalanie priorytetów, inwestowanie w swoich pracowników i demonstrowanie swojego zaangażowania na rzecz różnorodności, równości i integracji”.

– Mary Kay jest zaszczycona wyróżnieniem otrzymanym przez firmę Deloitte, zwłaszcza w kategorii zaangażowania na rzecz naszych ludzi. Działająca z nami ekipa jest podstawą niesamowitej pracy, którą wykonujemy na całym świecie i są powodem, dla którego od 1963 roku wywieramy taki wpływ na wzmocnienie pozycji kobiet i przedsiębiorczość. Jest dla nas ważne, aby nasz zespół zarządzający ucieleśniał ducha Mary Kay – komentuje Melinda Foster Sellers, dyrektor ds. personalnych w Mary Kay Inc.

Mogą Cię również zainteresować