Generał Wajszczak walczy dalej

przez Katarzyna Wagner

Konkurs na „Blog Roku 2010” trwa! Dwa dni temu (3 lutego br.) zostały ogłoszone nominacje do konkursu podstawowego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że blog Piotra Wajszczaka zakwalifikował się do konkursu głównego!

rn Widok strony konkursu Blog Roku 2010rn Widok strony konkursu Blog Roku 2010rn

rnrnrn

– Oczywiście to wszystko było możliwe tylko dzięki Wam – Czytelnikom „Network Magazynu”! W tym miejscu jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy – powiedział nam dzisiaj Piotr, redaktor „Network Magazynu” i twórca poczytnego bloga www.piotrwajszczak.pl. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas gali w Warszawie w dniu 17 lutego br.

rnrn

W tym momencie trwa jeszcze głosowanie w konkursie „Blog Blogerów”. Do 7 lutego br. można oddawać swoje głosy – SMS o treści B00114 (po B są dwa zera) na numer 7122. Jury składające się z laureatów poprzednich edycji konkursu „Blog Roku”, spośród 10 blogów z największą liczbą głosów wybiorą „Bloga Blogerów”. Wyniki zostaną ogłoszone 14 lutego br. Serdecznie zapraszamy do ponownego głosowania i wsparcia Piotra na tym etapie konkursu! Przypominamy, że wszystkie pieniądze uzyskane w wyniku głosowania i przesłania SMS przeznaczane są na cele charytatywne. Państwa aktywność pokazuje, że branża DS/MLM jest silna i zjednoczona! Mamy nadzieję, że o marketingu sieciowym będzie głośno właśnie w dniu ogłoszenia wyników! Trzymamy kciuki.

rn

Mogą Cię również zainteresować