Grupa MLM na Facebooku

przez Piotr Hoffmann
482 odsłony

Jak zapewne wszyscy zauważyli, ostatni rok należał w Polsce do Facebooka, który na dobre już dostał się pod strzechy. Grupa MLM nie pozostaje w tyle za trendami i od kilku miesięcy aktywnie tam funkcjonuje. Tych, którzy jeszcze nas nie odwiedzili, zapraszamy na nasze strony na Facebooku:Naprawdę warto, bo można tam znaleźć nie tylko informacje o najnowszych promocjach w Lider Sklepie ale także konkursy i relacje na żywo z organizowanych przez nas wydarzeń! Zapraszamy tym bardziej, że uruchomiliśmy nową, odświeżoną stronę Grupy MLM na Facebooku! Sprawdźcie ją i jeśli nie kliknęliście jeszcze na przycisk „Lubię to” u góry strony, gorąco do tego zachęcamy.


Od niedawna Facebook zagościł również na Suportio. Przy profilu każdego użytkownika umieściliśmy przyciski „Lubię to” i „Podziel się z innymi”. Tak jak na obrazku poniżej:


Dzięki tym przyciskom, jednym kliknięciem, Wy i Wasi znajomi możecie umieścić link do Waszego profilu na Facebooku. Jest więc to znakomite narzędzie pomagające budować wizerunek w internecie.

KONKURS!

Zapraszamy też do udziału w naszym konkursie! Co należy zrobić? Wystarczy poprosić znajomych o klikanie w przyciski „Lubię to” i „Podziel się z innymi” umieszczone przy Waszym profilu w Suportio. Zwycięzcą zostanie osoba, przy której profilu będzie największa łączna liczba „Lubię to” i „Podziel się z innymi”.

A nagrody są naprawdę warte grzechu!
Do wygrania udział w trzech kolejnych płatnych spotkaniach organizowanych przez nas za pośrednictwem platformy Vidnet. To nagroda niespodzianka, bo nie możemy jeszcze zdradzić nazwisk prelegentów.
Nagrodą dla zdobywcy drugiego miejsca jest bon na 100 zł do wykorzystania w platformie Vidnet!
Konkurs potrwa do 2 lipca do godziny 12.00.

ZASADY KONKURSU

  1. Konkurs „Suportio na Facebooku” rozpoczyna się 25 czerwca i potrwa do 2 lipca do godziny 12.00
  2. Nagrody otrzymają dwaj użytkownicy Suportio, przy których profilach w momencie zakończenia konkursu znajdzie się największa łączna liczba „Lubię to” i „Podziel się z innymi”.
  3. Pierwszą nagrodą jest udział w trzech kolejnych płatnych spotkaniach organizowanych przez nas za pośrednictwem platformy Vidnet. Nagrodą dla zdobywcy drugiego miejsca jest bon na 100 zł do wykorzystania w platformie Vidnet.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać e-mail o tytule KONKURS na adres [email protected]
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 3 lipca.

Mogą Cię również zainteresować