Grupa MLM szkoli czyli Biznes Edukacja

przez Piotr Hoffmann
475 odsłony

W 2009 roku działalność gospodarczą zarejestrowało aż 307 tys. Polaków. Statystyki GUS są jednak bezlitosne – prawdopodobnie około jednej czwartej z nich nie będzie dane pozostać na rynku dłużej niż rok.


W obliczu takich danych warto zastanowić się, co decyduje o sukcesie przedsiębiorców. Z pewnością jednym z czynników sprzyjających rozwojowi jest innowacyjność – termin, który nie bez powodu jest odmieniany w mediach przez wszystkie przypadki.

Skąd jednak czerpać wiedzę potrzebną do wdrażania innowacyjnych rozwiązań? Wiele osób odpowie: patenty, odkrycia. Oczywiście, jest to w stu procentach prawdą, jednak jak wiadomo, Polska nie należy do światowych liderów w liczbie ogłaszanych patentów.

Żeby osiągnąć sukces wystarczy czasami wdrożyć rozwiązania wypróbowane przez innych – a więc skuteczne. Wiedzą o tym firmy szkoleniowe oferując bardzo szeroki wachlarz szkoleń dla małych i średnich przedsiębiorców. Mają one jednak jedną wspólną cechę – są drogie, bardzo drogie. Ceny za dzień szkoleniowy zaczynają się od kilkuset a kończą na kilku tysiącach złotych.

To poważna bariera dla początkujących przedsiębiorców. Dlatego Grupa MLM postanowiła zainicjować serię szkoleń, która pracownikom małych i średnich firm oraz początkującym przedsiębiorcom umożliwi podnoszenie kwalifikacji i zwielokrotni ich szanse, konkurencyjność na rynku.

Szkolenia będą odbywały się za pośrednictwem platformy Vidnet, dzięki czemu koszt szkoleń będzie mógł być o wiele niższy, niż gdyby odbywały się one „w realu”. Pozwoli to też oszczędzić na czasie dojazdu.

Za pośrednictwem Vidnetu odbyło się już kilka szkoleń i seminariów – wystarczy wspomnieć to poprowadzone przez Briana Tracy – jednego z najlepszych trenerów biznesowych na świecie. Transmitowaliśmy również spotkania z Robertem Kiyosaki, Piotrem Tymochowiczem czy Kamilą Molińską. Ponieważ dostawaliśmy wiele pytań o następne szkolenia, czasami wręcz propozycje tematów, postanowiliśmy szkolenia organizować cyklicznie. Dlatego rozpoczęliśmy cykl Biznes Edukacja.

Jako prowadzącego pierwsze szkolenie wybraliśmy Macieja Budzicha. Nieprzypadkowo. To osoba znana nie tylko w świecie MLM ale również każdemu, kto interesuje się Internetem, marketingiem i mediami społecznościowymi. W swoim blogu Maciej Budzich od 2006 roku komentuje najciekawsze wydarzenia związane z reklamą w Internecie, promocją wizerunku. Kilka miesięcy w roku spędza na branżowych konferencjach, gdzie podpatruje – jakie trendy mają szansę wkrótce zawojować Internet i jak wykorzystać to w marketingu.

Oprócz cały czas aktualizowanej wiedzy Budzich ma też dar mówienia o meandrach marketingowo-internetowych językiem zrozumiałym dla niewtajemniczonych. Pewnie dlatego jego inicjatywy cieszą się dużą popularnością.

Szczęśliwców, którym udało się zarejestrować się na szkolenie „Wizerunek w Internecie. Podstawy” zapraszamy na nie już 5 lipca o 18.00. Wszystkim, którym to się nie udało już teraz zapewniamy, że to nie ostatni raz, kiedy Maciej Budzich poprowadzi szkolenie. Szczegółowe informacje… już w poniedziałek.

Będziemy też współpracowali z wieloma znanymi i cenionymi ekspertami w różnych dziedzinach biznesu – jedno jest pewne. W Vidnecie będzie się działo! Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku i na www.vidnet.pl/biznesedukacja.

Mogą Cię również zainteresować